У Дніпропетровську 3-річна дівчинка випала з вікна через москітну сітку

Дитина з важкими травмами перебуває в комі.

У Дніпропетровську медики рятують 3-річну дитину, що випала з вікна четвертого поверху. Дівчинка обперлася на москітну сітку і тепер із численними переломами перебуває в комі у реанімації. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30

Дівчинка випала з вікна четвертого поверху, поки мама займалася хатніми справами. Маля терміново прооперували у Кривому Розі, а потім санавіацією доправили до дніпропетровської обласної лікарні. Травми надзвичайно складні, кажуть медики.

У неї попереду численні операції. Дівчинці потрібно заново збирати кістки ноги та руки. Доведеться поборотися за обличчя, бо зламані обидві щелепи та ніс. Але найбільші зусилля медиків нині – зберегти роботу мозку.

Маша – 18-а дитина, яку рятують тут цього року після падіння з вікна. Медики кажуть: не минає й тижня без такого пацієнта, і закликають батьків до пильності.

У міліції кажуть: діти падають з москітними сітками у цілком благополучних родинах. У більшості випадків дорослі просто не думали про цю небезпеку. Такий недогляд батьків кваліфікується як недотримання правил виховання дитини. покарання за це – штраф. Максимальний – 51 гривня.

Через падіння з вікон лише на Дніпропетровщині цього року вже загинули троє дітей.