Вкажіть висоту вікна
Вкажіть ширину вікна
Вкажіть висоту вікна
Вкажіть ширину вікна
Вкажіть висоту вікна
Вкажіть ширину вікна

Надіслати заявку на детальний прорахунок

Ваш запрос успешно отправлен

Калькулятор вікон

Нові пластикові вікна – досить серйозна покупка. І до того, як на неї зважитися, варто уважно вивчити, що пропонують різні виробники і бренди, визначитися з конфігурацією і додатковими елементами конструкцій, порівняти ціни різних компаній. Адже для багатьох людей вартість є важливим фактором при остаточному виборі.

Калькулятор пластикових вікон

Якщо ви хочете заздалегідь розуміти, скільки приблизно грошей вам знадобиться на установку нових конструкцій, радимо скористатися швидким Інтернет-калькулятором пластикових вікон. Але враховуйте, що цей сервіс надасть вам тільки попередні результати. Далі їх потрібно уточнити у менеджерів компанії, з якою ви плануєте співпрацювати.

Інструкція з використання калькулятора вікон

Розрахунки на online-калькуляторі не вимагають особливої ​​інструкції. Кожен крок супроводжується зрозумілими роз’ясненнями – що потрібно зробити, які дані ввести, як перейти до наступних дій. Зазвичай подібні сервіси дуже прості у використанні і включають всього 3-4 етапи. Після їх завершення ви отримуєте приблизну ціну прорахованої конструкції. А, щоб дізнатися точну суму, у яку вам обійдеться нове вікно, потрібно звернутися до фахівців обраної компанії.

Як розрахувати вартість металопластикового вікна

Для докладних розрахунків необхідно викликати фахівця, який професійно виконає заміри. Також він порекомендує вам певні комплектуючі. При цьому будуть враховані:

 • тип будівлі (приватний будинок, багатоповерхівка, комерційне приміщення, тощо);
 • характер віконних отворів;
 • вид конструкції (звичайна або нестандартна);
 • профільні системи;
 • склопакети вікон;
 • особливості фурнітури.

Крім того, будуть передбачені ваші особисті побажання щодо варіантів дизайну, наприклад, наявності ламінації або тонування стекол.

Потім менеджер компанії зробить необхідні прорахунки і озвучить вам точну вартість кожного вікна, а ви внесете свої корективи. Тільки після цього можна буде приступати до оформлення вашого замовлення.

Калькулятор вікон (ПВХ) від виробника ВікнаНові

На сайті компанії «ВікнаНові» для зручності наших покупців представлений простий і швидкий безкоштовний онлайн-калькулятор. З його допомогою ви за кілька хвилин дізнаєтеся, скільки може коштувати обрана вами конструкція. Але до того вам доведеться самостійно за допомогою рулетки виміряти висоту і ширину вікна, хоча б приблизно. І тоді ви зможете скористатися нашим зручним Інтернет-сервісом.

Прорахувати вартість вікон онлайн на сайті viknanovi.ua

За допомогою нашого калькулятора це робиться легко, всього за 3 простих кроки.

 • Виберіть тип конструкції – глухе вікно, дво- або трьохстулкове.
 • Введіть розміри конструкції в відповідні віконця, скориставшись стрілками або ж повзунками під зображенням вікна.
 • Натисніть кнопку «розрахувати» і отримайте попередню вартість.

У калькуляторі «ВікнаНові» вже задані базові параметри.

 • Профільна система: VIKNANOVI WS400.
 • Фурнітура: VORNE.
 • Склопакет: 4-16-4.
 • Ламінація: білий колір.

Саме таку комплектацію рекомендують наші фахівці для більшості стандартних квартир і будинків. Інші варіанти ви можете обговорити з нашими менеджерами за допомогою онлайн-консультації, за телефоном, вказаним на сайті, або звернувшись в наші фірмові салони.

Яка вартість євровікон в Дніпрі, Запоріжжі, Харкові

Завод «ВікнаНові» пропонує якісні металопластикові вікна за цінами виробника. Вартість наших конструкцій в різних містах – Дніпрі, Черкасах, Харкові або Полтаві – фактично ідентична. Ціна може змінюватись в незначній мірі в залежності характеру замовлення і місця доставки. Вона здійснюється або зовсім безкоштовно, або дуже недорого, якщо мова йдеться про віддалені райони.

Основні переваги замовлення вікон від компанії «ВікнаНові» – це висока якість продукції, комплексний сервіс, доступні ціни, гарантії виробника. Ми робимо все, щоб нашим клієнтам було комфортно і вигідно співпрацювати з нами.