Як оформлюють віконні відкоси

Віконні відкоси забезпечують міцне і надійне з’єднання конструкції зі стіною. Таким чином, вони перешкоджають проникненню вологи і утворенню конденсату, що може привести до негативних наслідків, наприклад, до появи цвілі. Крім цього, відкоси відповідають за герметичність вікна, захищають від протягів і продувань, допомагають зберігати тепло в приміщенні.

При установці нових металопластикових вікон місце стику зі стіною за технологією закладається монтажною піною. Звісно, це тимчасовий варіант, оскільки він не забезпечує належної надійності, та й виглядає не дуже естетично. Другим етапом робіт є закриття монтажних швів і оформлення відкосів.

Найбільш поширеними на сьогоднішній день є відкоси:

  • оштукатурені;
  • гіпсокартонні;
  • дерев’яні або шпоновані;
  • пластикові (із сендвіч-панелей).

Останній варіант вважається найбільш сучасним, практичним і функціональним. Сендвіч-панелі відрізняються стійкістю до механічних пошкоджень, прекрасно протистоять негативним зовнішнім впливам, забезпечують додаткову звуко- і теплоізоляцію. Крім того, пластикові відкоси підбираються в тон з відтінком самих конструкцій, що робить зовнішній вигляд стильним і гармонійним.

За ціною різні способи оформлення відкосів відрізняються несуттєво. Втім, остаточний вибір залежить від особливостей будівлі, поставлених технічних завдань і вимог до зовнішнього вигляду вікна та інтер’єру в цілому.

 
Сподобалося? Поділіться: