Балкони
Потрібен сучасний балкон?

Виготовимо балкон на вашу індивідуальним проектом протягом 7-10 днів. Утеплення і обшивка балконів. Швидко, якісно, професійно!
Замовити зараз
Наша продукція
Типові конструкції

Ціна від 2000

Розрахувати

Ціна від 3000

Розрахувати

Ціна від 4000

Розрахувати

Потрібні точні виміри?

Наші монтажники проведуть прорахунок всіх необхідних розмірів швидко і професійно.
Замовити вимір
Наші переваги
Висока якість

Кожна конструкція заводу "ВікнаНові" проходить суворий контроль якості, тому має 100% якість.

Швидкий прорахунок

Наш менеджер по телефону за 10 хвилин прорахує для Вас найкращий варіант ВІКНА або ДВЕРІ, який буде найбільш функціональним та вигідним саме для Вас.

Швидкий замір

Наш менеджер вже наступного дня, після Вашого звернення буде у Вас та зробить всі необхідні заміри.

Виробництво

На виробництві заводу "Вікна Нові" встановлене найсучасніше німецьке обладнення, яке дозволяє швидко та якісно виробляти понад 2000 конструкцій на добу.

Швидке виготовлення

Завдяки ефективній системі логистики, Ваше замовлення вже через 5-7 днів буде у Вас.

Професійний монтаж

Наші спеціалісти протягом одного дня виконають монтаж вікон або дверей, при цьому зроблять це максимально комфортно для Вас.

Як відбувається покупка?
Дзвінок

Ви можете вказати свій номер у формі зворотнього зв'язку та ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин.

Вимір

Протягом 1-2 днів наш спеціаліст виконає точний вимір.

Вибір конструкції

Наш менеджер за 15 хвилин прорахує найкращий для Вас варіант конструкції.

Виробництво

Ми виготовляємо тільки 100% якісні конструкції на сучасному німецькому обладненні.

Доставка

Протягом 3- 7 днів.

Установка

Якісний монтаж протягом декількох годин.

Балкон або лоджія можуть стати додатковою кімнатою у вашій квартирі, якщо їх грамотно і правильно облаштувати. Ця площа може бути використана для самих різних цілей – ст.ворення місця відпочинку, ігрової зони, зимового саду, творчої студії, спортзалу, майстерні, зручною комори, тощо. Але для того, щоб втілити подібний проект в життя, потрібно виконати цілий комплекс робіт.

Особливості скління балкона і лоджії

Скління балкона, як і скління лоджії, надасть цілу низку переваг. Найголовніше – це створить надійний захист від зовнішніх негативних впливів: стильного вітру, рясних опадів, палючого сонця. Крім того, стане додатковим бар’єром на шляху зловмисників, які виявили бажання проникнути в вашу квартиру. Які ж особливості має скління додаткової площі вашої квартири?

Варіанти скління балкона або лоджії і вибір для них конфігурації вікон залежить від призначення цього приміщення, побажань замовника, бажаного результату.

Що являє собою утеплення балкона і лоджії

Під утепленням балкона або лоджії мається на увазі певний обсяг робіт, по завершенню яких в цьому приміщенні буде підтримуватися температура і вологість, близькі до показників житлових кімнат квартири. Зазвичай весь комплекс включає декілька основних етапів.

Крім цього, необхідно з’єднати простір балкона або лоджії з основним приміщенням, встановивши енергозберігаючі металопластикові двері або віконно-дверний блок.

Облаштування балконів професіоналами

Облаштування та ремонт балкона або лоджії – важливий і відповідальний процес, який можна довірити тільки професіоналам з солідним досвідом роботи. Чому більшість українців звертаються до фахівців заводу «ВікнаНові»? Про це говорять переваги, які ми надаємо:

Представництва і філії компанії «ВікнаНові» є практично у всіх містах східних і центральних областей України – в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Полтаві, Черкасах та ін. Звертайтеся до наших менеджерів і партнерів, щоб отримати компетентну консультацію та визначитися з правильним вибором.