Доставка

Безкоштовна доставка до квартири

Компанія «ВікнаНові» об’єднала у своїй діяльності високотехнологічне виробництво металопластикових конструкцій і пов’язаний з цим комфортний сервіс, який високо оцінюють наші покупці і партнери.

Своєчасна доставка

Ми працюємо практично у всіх містах центральної та східної України, здійснюючи швидку доставку продукції на регіональні склади дилерів і до кінцевого споживача. Після виготовлення замовлення, воно буде привезене на потрібний об’єкт протягом терміну до 7 днів, в залежності від місця розташування точки доставки. Продумана система логістики і досвід наших фахівців допомагають нам чітко дотримуватися обумовлених термінів, тим самим ще раз підтверджуючи нашу репутацію відповідального партнера.

Особлива увага в компанії приділяється дотриманню правил транспортування готової продукції, щоб нові пластикові вікна і двері доставлялися покупцеві в цілості й неушкодженості. Всі конструкції упаковуються відповідним чином, що дозволяє уникнути неприємностей в дорозі. А перевозяться вони на обладнаних вантажних автомобілях з використанням спеціальної установки, так званої «піраміди».

Варіанти оплати

Металопластикові вікна та двері – досить серйозне придбання, за яке не кожен покупець одразу готовий розрахуватися в повному обсязі. Тому компанія «ВікнаНові» для комфорту наших замовників розробила різні варіанти оплати:

  • внесення повної вартості замовлення;
  • внесення оплати частинами;
  • оформлення кредиту.

Який би варіант ви не вибрали, нові якісні вікна та дверні системи будуть встановлені у вашому домі протягом усього декількох днів.

Компанія «ВікнаНові» постійно працює над удосконаленням свого сервісу і розширенням спектра послуг, прагнучи зробити співпрацю з нами максимально комфортною для наших покупців і партнерів.