Про компанію

Український завод «ВікнаНові» – сучасне розвинене підприємство з повним циклом виробництва. Ми спеціалізуємося на виготовленні металопластикових вікон та вхідних систем будь-якого рівня складності.

Принципи роботи

Ключові принципи роботи компанії «ВікнаНові»:

  • бездоганна якість продукції;
  • дотримання всіх стандартів і норм виробництва;
  • високий рівень сервісу.

Ми уважно відстежуємо зміни на ринку і пропонуємо передові рішення, які підтвердили свою актуальність.

Інноваційне виробництво

«ВікнаНові» – один з найбільших заводів з виготовлення металопластикових конструкцій в Україні, що випускає 200 000 конструкцій на рік. Він був заснований в 2003 році в Донецьку, в теперішній же час виробничі потужності знаходяться в м. Дніпро.

У лютому 2011 року на додаток до двох працюючих цехів підприємства був відкритий третій. Новий майданчик оснащений інноваційним шестиголовочним зварювальним устаткуванням фірми STÜRZ (Німеччина), яке не має аналогів в Україні. Унікальна технологія передбачає зварювання імпоста в стик одночасно зі зварюванням всієї конструкції. Це забезпечує кращу звукоізоляцію, герметичність і довговічність готового виробу. Запуск нового цеху дозволив нам випускати 1 000 металопластикових конструкцій в зміну.

Завдяки інноваційному обладнанню, передовим технологіям і оптимізації виробництва, продукція компанії «ВікнаНові» відповідає найсуворішим вимогам європейських стандартів якості.

Гарантія якості

Вся продукція заводу «ВікнаНові» сертифікована відповідно до норм ДСТУ та міжнародного стандарту ISO 9001: 2015.Показником стабільності виробництва є наявність сертифіката DIN EN ISO 9001 – системи контролю якості, яка забезпечує стабільність характеристик виробів, що випускаються, і постійне вдосконалення продукції.

Важливим етапом стало впровадження спеціалізованої програми з конструювання вікон WinCalc. Її головна перевага – точний розрахунок стандартних і нестандартних конструкцій (арочних, круглих, трикутних, тощо). Дані з комп’ютера автоматично передаються на верстати з числовим програмним управлінням, що дозволяє виключити помилки і поліпшити контроль процесу виробництва.

Крім цього, зростання власних технологічних потужностей і постійне впровадження актуальних інновацій вивели завод «ВікнаНові» на провідні позиції серед українських учасників ринку металопластикових конструкцій.

Вигідне партнерство

Компанія «ВікнаНові» продовжує активно розвиватися і розширювати коло постійних партнерів. На сьогодні з нами співпрацює понад 500 дилерів у центральній та східній Україні, а також відкрито два фірмових салони – в Дніпрі і Запоріжжя.

Ми орієнтовані на довгострокове взаємовигідне партнерство, що підтверджують:

  • ідеально збалансований асортимент;
  • бездоганна якість продукції;
  • швидка доставка в обумовлений термін;
  • легкий і швидкий розрахунок вартості конструкцій;
  • мінімальна кількість рекламацій і їх оперативне усунення;
  • доступні конкурентні ціни.

Крім того, ми займаємося постійним навчанням і коучингом дилерів, а також надаємо всебічну маркетингову підтримку.

Команда професіоналів

На заводі «ВікнаНові» працює понад 300 осіб. І всі вони є висококласними фахівцями, професіоналами у своїй галузі. Керівництво «ВікнаНові» регулярно проводить тренінги та семінари для своїх співробітників, тим самим підвищуючи їх кваліфікацію і мотивуючи до розвитку в компанії, особистих досягнень, кар’єрного росту.

Ми постійно вдосконалюємось самі і вдосконалюємо свою продукцію, щоб вона відповідала найвищим вимогам клієнтів. Наша місія – зробити життя наших покупців комфортним, теплим і безпечним.

 

«ВікнаНові» – доступна якість для комфортного життя!