Ламінація допомогла виробникам металопластикових конструкцій знайти баланс між інноваціями для комфорту і тенденцією до екологічності. Ця технологія дозволяє надати ПВХ-профілю зовнішній вигляд натуральних матеріалів, наприклад, деревини. При цьому він зберігає всі якісні властивості пластика – міцність, довговічність, стійкість до деформацій, тепло- і звукоізоляційні параметри. Поєднанні цих характеристик з оригінальним зовнішнім виглядом і багатим вибором колірних відтінків зробило металопластикові конструкції затребуваними на ринку. Зокрема, ламіновані двері відкривають практично необмежені можливості для архітекторів і дизайнерів.

Технологія

Ламінація з одного боку є нескладним виробничим процесом – профіль ПВХ ґрунтується і потім оклеюється плівкою під впливом високих температур за допомогою відповідного обладнання. З іншого боку, щоб в результаті отримати продукт високого рівня, потрібно використовувати виключно якісні матеріали і технологічне оснащення. Тоді ламінований пластиковий профіль отримає необхідні характеристики.

Види ламінації

Ламіновані двері, як і інші конструкції, поділяються на кілька категорій за принципом нанесення плівки.

  • Одностороння зовнішня ламінація допомагає надати індивідуальний образ фасаду будівлі.
  • Одностороння внутрішня ламінація акцентує увагу на інтер’єрних рішеннях.
  • Двостороння ламінація поєднує в собі обидва різновиди і надає можливості для найсміливіших дизайнерських експериментів.

З ламінованого профілю можна виготовляти різні види металопластикових дверей – вхідні, балконні, міжкімнатні. Причому, за конфігурацією вони можуть бути як звичайної форми, так і нестандартної.

Відтінки і текстури

Палітра колірних рішень для ламінованих дверей багата і різноманітна. У ній представлені не тільки різні відтінки, а й текстури «під дерево», «під метал», «під мармур» або «натуральний камінь». Найбільш популярними є імітації під цінні породи деревини – горіх, гірська сосна, чорна вишня, золотий або морений дуб, тощо. Крім того, можна вибрати пластикові ламіновані двері з глянсовою або матовою поверхнею.

Двері з ламінуванням за якісними характеристиками ідентичні звичайним пластиковим. Більш того, вони навіть мають деякі переваги – кольорові плівкові покриття забезпечують додатковий захист від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, агресивних погодних умов, дрібних механічних пошкоджень.