Вікна для дитячої
Для здорового розвитку малюка в дитячій кімнаті важливо підтримувати оптимальний мікроклімат, адже там він проводить більшу частину часу. Друга обов’язкова умова – безпека, щоб дитина випадково не випала з вікна.

Актуальні рішення для дитячої

Для вашої зручності розроблена лінійка спеціальних пропозицій, яка допоможе обрати найкращий варіант. При цьому враховані будь-які дрібниці аж до колірної гами. Зокрема, пропонується одно- або двостороння ламінація, завдяки якій можна підібрати вікна під основні відтінки оформлення дитячої кімнати.

Вибираємо склопакет

Для забезпечення необхідного рівня комфорту необхідно врахувати декілька важливих моментів.

  • Енергозбереження. Для досягнення рекомендованої педіатрами температури +18+22 °С застосовуються енергозберігаючі стекла, що мають високі теплоізоляційні властивості. Вони не дають теплу від нагрівальних приладів покидати приміщення і не пропускають холод зовні.
  • Безпека. Скло триплекс захистить від поранення – його важко розбити, а при пошкодженні воно не розлітається на уламки, зберігаючи первісну форму.
  • Звукоізоляція. Мінімізувати надходження шуму з вулиці допоможе вікно з 5-камерним профілем і 2-камерним склопакетом. Воно здатне приглушити звуки до 33 дБ.
  • Повітрообмін. Для провітрювання кімнати одна з стулок повинна відкриватися або треба встановити клапан припливної вентиляції, через який без протягів надходить свіже повітря.
  • Екологічність. Всі матеріали повинні бути безпечними для здоров’я, проходити вхідний контроль і мати відповідні сертифікати.

Для дизайну і доповнення інтер’єру на склі можна вигравіювати малюнок, а для захисту від комах встановити антимоскітну сітку.

Установка замків і інша фурнітура

У дитячій обов’язково використовувати блокатор вікна або ручки. Тоді повне відкривання можливе лише при наявності ключа, обмежувача відкриття стулки або розетки-заглушки. Варто звернути увагу на оснащеність фурнітури необхідними функціями – зимовим провітрюванням, мікроліфтом, системою захисту від злому, фіксатором помилкового відкидання.

Найкраще і найякісніше ми хочемо дати нашим дітям! Це легко зробити з заводом «ВікнаНові». При плануванні дитячої кімнати, потрібно враховувати температурний режим, циркуляцію свіжого повітря, шумоізоляцію, безпечність. Тому ми рекомендуємо:

  • 6-камерну профільну систему,
  • енергозберігаючий двокамерний склопакет з двома i-стеклами,
  • віконну ручку HOPPE,
  • проти зламну фурнітуру TITAN з системою ступеневого провітрювання,
  • ОБОВ’ЯЗКОВО! дитячий замок, що запобігатиме самостійному відкриттю вікна дитиною.

Скористайтеся цими порадами, тоді в дитячій кімнаті вашого малюка буде затишно і безпечно з нашими новими вікнами.