Скління лоджії

Лоджія зазвичай більша за балкон, і до облаштування цієї значної площі слід підійти з особливою увагою. Найбільш вдалим і сучасним рішення вважається скління лоджії за допомогою металопластикових конструкцій. Сьогодні на ринку вони представлені в значній різноманітності функціональних характеристик, розмірів і форм.

Різниця між лоджією і балконом

Основна відмінність цих конструкцій – в їх архітектурно-інженерному розташуванні. Балкон, як правило, виступає за межі несучої стіни і вимагає скління з двох-трьох боків. Лоджія є частиною житлового приміщення і зовні виглядає як ніша в фасаді будівлі. Її скління обмежується фронтальною частиною, і лише для кутових потрібна установка металопластикових конструкцій з декількох сторін.

Види скління

Зазвичай виділяють два типи скління лоджій: холодне і тепле. Яке з них вибрати вам, залежить від призначення цього приміщення – зона відпочинку, місце для роботи, майстерня, комора або щось інше.

  • Холодне скління передбачає використання алюмінієвого профілю або пластикового з невеликою камерністю, а також однокамерних склопакетів. Такий варіант доречний, якщо в холодну пору року ви не збираєтеся активно використовувати лоджію.
  • Тепле скління – це застосування багатокамерних профільних систем і енергозберігаючих склопакетів. Якщо ви плануєте проводити час на лоджії постійно, наприклад, влаштувавши тут кабінет або дитячу ігрову, потрібно подбати про додаткове утеплення і систему підігріву підлоги.

Варто врахувати при виборі типу скління лоджії: ціна на теплий і холодний варіант варіюється в залежності від характеристик пластикових конструкцій і додаткових робіт з облаштування приміщення.

Переваги

На якому б варіанті скління лоджії ви не зупинилися, в будь-якому випадку отримуєте певні переваги.

  • Захист від негоди. Металопластикові вікна та двері стануть надійним заслоном для опадів, вітру, ультрафіолетових променів.
  • Тепло- і звукоізоляція. Навіть при самому бюджетному виді скління ви отримаєте підвищення температури на лоджії та позбавите себе від шуму з вулиці.
  • Безпека. Щоб захистити себе від зловмисників, слід встановити протизламну фурнітуру і склопакети з протиударним склом.

Металопластикові вікна для лоджії можуть мати різні конфігурації і типи відкривання. Найбільш популярними є традиційні поворотно-відкидні та розсувні системи, рідше вибирають складні конструкції.

Український завод «ВікнаНові» забезпечить вам швидке і якісне скління лоджії. Ціна від виробника, висококласні матеріали, передові технології, професійний підхід – ось лише деякі наші переваги, завдяки яким ми отримали повагу і довіру замовників.