Лоджія займає значну площу, в порівнянні з балконом, і до її облаштування варто підійти з особливою увагою. Існують деякі особливості скління цього простору, а найбільш вдалим і сучасним рішенням вважається використання металопластикових конструкцій. Сьогодні на ринку вони представлені в значній різноманітності функціональних характеристик, розмірів і форм.

  Що потрібно знати про засклені лоджії

  Велика утеплена лоджія може стати продовженням кімнати або окремим приміщенням в квартирі, яке можна використовувати за своїм бажанням: як зону відпочинку або робочий кабінет, домашню майстерню чи простору комору.

  Чим лоджія відрізняється від балкона

  Архітектурно-інженерне розташування і різниця займаної площі визначає основні відмінності лоджії і балкона. Останній, зазвичай, виступає за межі несучої стіни і вимагає скління з двох-трьох боків або установку додаткового вікна в торцевій стіні, передбаченого будівельним проектом. Лоджія є частиною житлового приміщення і зовні виглядає як ніша в фасаді будівлі. Її скління обмежується фронтальною частиною, і лише для кутових потрібна установка металопластикових конструкцій з декількох сторін.

  Види скління

  Фахівці виділяють два типи скління: холодне і тепле. Від цього залежить вибір профілю, вибір склопакетів для лоджії, інших комплектуючих і додаткових елементів. На якому з варіантів зупинитися вам, визначається за призначенням приміщення.

  • Холодне скління передбачає використання алюмінієвого профілю або пластикового з невеликою камерністю, а також однокамерних склопакетів. Такий варіант доречний, якщо в холодну пору року ви не збираєтеся активно використовувати лоджію.
  • Тепле скління – це застосування багатокамерних профільних систем і енергозберігаючих склопакетів. Якщо ви плануєте проводити час на лоджії постійно, наприклад, влаштувати тут кабінет або дитячу ігрову, потрібно подбати про додаткове утеплення і систему підігріву підлоги.

  Варто врахувувати при виборі типу скління лоджії: ціна на теплий і холодний варіант варіюється в залежності від характеристик пластикових конструкцій і додаткових робіт з облаштування приміщення.

  Облаштування лоджії під ключ

  Український завод-виробник «ВікнаНові» виконає весь комплекс робіт з облаштування вашої лоджії: від докладної консультації фахівця в режимі онлайн до доставки прямо на об’єкт і чистого швидкого монтажу.

  Переваги застекленої лоджії

  • Захист від негоди. Металопластикові вікна та двері стануть надійним заслоном від опадів, вітру, ультрафіолетових променів.
  • Тепло- і звукоізоляція. Навіть при самому бюджетному варіанті скління ви отримаєте підвищення температури на лоджії на кілька градусів і позбавите себе від шуму з вулиці.
  • Безпека. Щоб захистити себе від зловмисників, слід встановити противзламну фурнітуру і склопакети з протиударним склом.
  • Естетика. Сьогодні, завдяки ламінованому профілю можна виконати облаштування в будь-якому кольорі або текстурі під дерево. Також можна використовувати тоновані або дзеркальні скла різних відтінків.

  Металопластикові вікна для лоджії можуть мати різні конфігурації і тип відкривання. Найбільш популярними є традиційні поворотно-відкидні і розсувні системи, рідше вибирають складні конструкції.

  Вигоди комплексних робіт

  Український завод «ВікнаНові» забезпечить вам швидке і якісне облаштування лоджії під ключ. Ми виконаємо всі етапи робіт:

  • скління з використанням сучасних профільних систем, склопакетів, фурнітури та інших комплектуючих;
  • утеплення із застосуванням різних технологій і матеріалів, а також з установкою додаткових нагрівальних пристроїв і/або системи «тепла підлога»;
  • обробка внутрішня і зовнішня з урахуванням фасадних та інтер’єрних рішень.

  Детальніше про кожен з етапів ви можете дізнатися у відповідному розділі нашого сайту або зв’язавшись з менеджерами компанії зручним способом.

  Український завод «ВікнаНові» гарантує вам доступні ціни від виробника, висококласні матеріали, передові технології, професійний підхід. Це лише деякі наші переваги, завдяки яким ми отримали повагу і довіру замовників, дилерів, партнерів.

  Компанія «ВікнаНові» працює у всіх областях центральної та східної України. Наші салони і представництва є практично у всіх великих містах зазначених регіонів – в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Черкасах, Кривому Розі, Полтаві та інших. Щоб дізнатися про нас більше, подивіться перелік продукції і послуг, а також спеціальні пропозиції, ціни, умови замовлення на сайті ВікнаНові.