При склінні приватних будинків перед їх власниками насамперед стає питання енергозбереження, оскільки світлопрозорі конструкції можуть займати значну площу. Не менш важливими є безпека та інші якісні характеристики, включаючи зовнішній вигляд. Тому тисячі покупців по всій Україні приймають рішення замовити саме пластикові вікна для будинку, бо вони відповідають усім сучасним вимогам і відрізняються довгим терміном служби.

  Як проходить демонтаж старих вікон в приватному будинку і проводиться установка нових конструкцій

  Багато хто прагне поєднати заміну старих вікон з ремонтними роботами в будинку. Це, звичайно, зручно і практично, але не завжди виправдано. Зовсім необов’язково відкладати до ремонту установку нових металопластикових конструкцій, якщо в них вже назріла необхідність. Більшість компаній практикують чистий монтаж з винесенням старих вікон і будівельного сміття.

  Як відбувається встановлення металопластикових вікон в будинку

  Давайте розглянемо основні етапи робіт, які будуть проводитися безпосередньо в будинку.

  1. Виклик замірника. Перш ніж купити металопластикові вікна в приватний будинок, потрібно запросити фахівця-замірника. Він зробить точні розрахунки, дасть рекомендації щодо вибору конструкцій, відзначить важливі моменти з установки. До його приходу вам досить організувати доступ до віконних отворів (звільнити підвіконня, прибрати квіти, зняти або відсунути штори).
  2. Доставка готових конструкцій. День і зручний час обговорюються заздалегідь. Вам же потрібно підготувати вільний простір, де будуть розміщені конструкції, щоб вони вам не дуже заважали з одного боку, з іншого – не могли впасти і пошкодитись.
  3. Демонтаж старих і монтаж нових вікон. Ці роботи відрізняються всесезонністю і зазвичай проводяться за один день. Спочатку майстри демонтують старі вікна і приберуть їх за межі будинку, підготують віконний отвір і зберуть будівельне сміття, а потім встановлять нові конструкції. Якщо роботи проходять в житловому приміщенні, потрібно попередньо прикрити меблі та інші речі спеціальної поліетиленовою плівкою.

  Якщо старі вікна ви хочете в подальшому використовувати для інших господарських будівель, варто це обговорити заздалегідь при проведенні замірів.

  Особливості скління старих приватних будинків

  Основна проблема, з якою найчастіше стикаються власники і виробники, це різні розміри вікон і особливості отворів. Тому дуже важливі початкові заміри, які можна довірити тільки професіоналу. На основі його рекомендацій ви зможете вибрати оптимальні варіанти конструкцій – від дешевих до елітних.

  Відмінності в склінні 1-го поверху будинку

  Сучасні металопластикові вікна орієнтовані на втілення в життя самих складних архітектурних ідей. Саме для приватних будинків найчастіше використовуються нестандартні конструкції – трикутні, круглі, арочні, трапецієподібні, тощо. Свіжими дизайнерськими трендами є установка на 1-му поверсі галереї однотипних вікон, створення просторої тераси або масштабне фасадне скління.

  Особливості вибору, монтажу та установки вікон ПВХ для приватного будинку

  Дуже важливим є вибір перевіреної компанії, яка гарантує якість, надійність, довговічність пластикових конструкцій. Саме таким виробником є український завод «ВiкнаНовi». Вся наша продукція відповідає європейським і вітчизняним стандартам, а її продаж здійснюється за розумними конкурентними цінами.

  Як вибрати недорогі вікна для власного будинку

  Для багатьох покупців важливим моментом є придбання нових конструкцій недорого. При цьому, слід розібратися, що впливає на вартість пластикового вікна для будинку. Основними критеріями цінового вибору вважаються:

  • кількість стулок;
  • багатокамерність профілю;
  • звичайні або теплі склопакети;
  • конфігурація – французькі, розсувні, стандартні;
  • система відкривання – глухі, поворотні, відкидні, розсувні або з комбінованим механізмом;
  • особливості фурнітури (протизламна, «дитячий» замок, наявність мікропровітрювання, тощо).

  Від цих параметрів залежить не тільки ціна, але і якісні характеристики вікон: світлопропускна здатність, енергоефективність, шумоізоляція, рівень комфорту в цілому.

  Переваги замовлення на сайті Вікна Нові

  Завод «ВiкнаНовi» постійно удосконалює технології виробництва і розширює спектр послуг. Ми прагнемо, щоб з нами було вигідно і комфортно працювати. Тому повністю оновили наш сайт, додавши зручні корисні сервіси. Основні переваги замовлення на viknanovi.ua:

  • компетентна онлайн-консультація менеджера;
  • безкоштовний прорахунок вартості вікон на інтерактивному калькуляторі;
  • швидкий виклик замірника на зручний час.

  Також на сайті ви знайдете максимум інформації за всіма видами продукції, актуальні новини, рекомендації фахівців.

  Компанія «ВiкнаНовi» розробила для вас спеціальні пропозиції, орієнтовані на скління приватних будинків. Наші інженери і технологи врахували всі необхідні параметри, щоб металопластикові вікна відповідали найсучаснішим вимогам. Ми працюємо у всіх областях центральної та східної України – Дніпрі, Харкові, Полтаві, Черкасах, Запоріжжі та інших містах.