Відгуки

Авторська орфографія і пунктуація змінена

Христина, 34 роки
бухгалтер

Нові вікна поставили восени – друзі порадили «ВікнаНові», у них вже років 7 стоять, і все чудово. Замірщик порадив 5-камерний профіль і 2-камерні склопакети з багатофункціональним і енергозберігаючим склом. Чоловік погодився, різниця в ціні була несуттєва, а вікна ставляться не на один день.

Після установки відразу помітили гарну шумоізоляцію. Коли похолодало, а опалення ще не включили, в квартирі було набагато тепліше, ніж раніше. Обігрівачем майже не користувалися. Так що, ми задоволені.

Ігор, 51 рік
господар салону вікон в Бердянську

Я продаю вікна різних виробників, але заводські від «ВікнаНові» замовляють дуже часто. Ціна нормальна, якість на рівні, вибір багатий. Серед моїх клієнтів – приватні пансіонати, готелі, бази відпочинку, ресторани. Багато простих людей, які купують для своїх будинків і квартир.

За 5 років роботи у мене немає нарікань – рекламацій нуль, терміни по доставці дотримуються, конструкції якісні. Планую співпрацювати і далі, може, навіть розширюсь на інше курортне місто поблизу.

Ольга Павлівна, 62 роки
пенсіонерка

Я на зиму завжди заклеювала вікна. У мене приватний будинок, протяги в сильний вітер гуляють. А коли син поміняв мені вікна і поставив цієї фірми, про протяги забула.

Навіть газу на АГВ менше палиться. Добре роблять, молодці!

Андрій, 46 років
виконроб

Я займаюся ремонтами під ключ. З «ВікнаНові» працюю дуже давно. Завжди все привозять вчасно, без браку, монтаж на висоті.

Головне, клієнти задоволені. Планую працювати і далі.

Дарина, 29 років
домогосподарка

Я дуже хотіла розсувні вікна на кухню – бачила в інтернеті. Ми з чоловіком і 4-річними близнюками живемо в хрущовці. На кухні не розвернутися, а готую я багато. Хоч є витяжка, все одно постійно відкриваю вікна – і вже півкухні займається.

Коли вирішили поміняти вікна, я наполягла на розсувних. Так, обійшлося дорожче, але не набагато. Ми вибрали виробника «ВікнаНові» якраз через нормальні ціни і гарні відгуки по якості.

Зараз я на вікна не натішуся. Місце економиться реально, підвіконня порожнє, і провітрювати зручно – зрушив раму, наскільки тобі треба, і все.

Тепер плануємо відремонтувати балкон, хочу вмовити чоловіка там теж поставити розсувні вікна.

Олег, 42 роки
приватний підприємець

Ми закінчили будівництво дачі. На горищі захотіли зробити нормальну мансарду. Готові вікна будівельники відрадили, на замовлення надійніше. Вони ж порадили завод «ВікнаНові», раніше я про нього не знав. Але співпрацею був приємно здивований, цінами теж. Зараз готуємо дачу до нового сезону.

Дружина з дітьми переїде на літо, і діти будуть жити в мансарді – самі вибрали.