Ламіновані вікна

Ламіновані вікна – це можливість вписати фасад будівлі або інтер’єр в будь-яке дизайнерське рішення чи розставити незвичні яскраві акценти. До того ж, такий варіант вирішує важливе завдання – ви отримуєте сучасні пластикові конструкції, а зовнішньо їм можна придати природній вид натуральних матеріалів, наприклад, деревини.

Технології

Для ламінації металопластикового профілю використовуються спеціальні плівки, які досконало відтворюють певну текстуру або колір. Вони характеризуються зносостійкістю і довговічністю, чудово протистоять негативним природним впливам, забезпечують додатком захист профілю від шкідливого ультрафіолету. Ламінація здійснюється у заводських умовах, тож можна бути впевненими у якості і надійності конструкції.

Дизайн

Плівки для ламінації представлені у багатій гамі кольорів і відтінків, що дозволяє підібрати найбільш вдале рішення для кожного індивідуального випадку. Крім того, пропонуються різні варіанти текстури – матові, глянцеві, «під дерево» або «під метал». Особливо широкою є палітра, що імітує різні породи деревини – від золотавої сосни до мореного дуба.

Види ламінації

За принципами нанесення плівки виділяють декілька різновидів:

  • зовнішня ламінація, яка допомагає зробити особливим фасад вашого будинку;
  • внутрішня ламінація, яка дозволяє експериментувати з інтер’єрними рішеннями;
  • двостороння ламінація, яка поєднує в собі обидва варіанти.

Ламінованими можуть буди як стандартні прямокутні вікна, так і нестандартні – арочні, квадратні, круглі, трапецієподібні.

Вікна з ламінацією мають ті ж самі властивості, що і більш звичні білі. До їх переваг відносяться високий рівень енергозбереження і звукоізоляції, екологічність, безпечність, функціональність, простота в догляді. А різноманіття кольорів і відтінків створює можливості до втілення в життя найсміливіших дизайнерських ідей.