Золотий дуб

Ламіновані металопластикові вікна – це можливість вписати фасад будівлі чи інтер’єр в будь-яке дизайнерське рішення або розставити незвичайні яскраві акценти. До того ж, такий варіант вирішує важливу задачу: ви отримуєте сучасні пластикові конструкції, а зовні їм можна надати природний вид натуральних матеріалів, наприклад, деревини. Ламінація під дерево раніше була особливо популярною в західній і південній частинах України, сьогодні ж мода на кольорові вікна захопила й інші регіони. Вони все частіше зустрічаються в Харкові, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжі, Черкасах та інших містах.

Як виготовляються ламіновані вікна

Технологія застосовується лише в заводських умовах, оскільки процес передбачає використання спеціального обладнання. Ламінування встановлених вікон не можна здійснити, можна лише виготовити їх з ламінованого металопластикового профілю. Для цього використовуються спеціальні плівки, які досконало відтворюють певну текстуру або колір. Вони характеризуються: зносостійкістю і довговічністю, прекрасно протистоять негативним природним впливам, забезпечують додатковий захист профілю від шкідливого ультрафіолету.

Технологія ламінування

Всі етапи процесу проводяться фактично паралельно і передбачають постійний контроль над дотриманням всіх параметрів і умов. Основними операціями є:

 • ретельне очищення та знежирення поверхні ПВХ-профілю;
 • нанесення спеціальної грунтовки (праймера), що забезпечує підвищену адгезію;
 • наклеювання плівки при певному температурному режимі;
 • накатка матеріалу по поверхні, включаючи всілякі рельєфи, і розгладження найменших складочок.

Для ламінування на підприємствах обладнуються окремі цехи, де дотримуються певні умови, насамперед, приміщення ретельно оберігають від пилу.

Якою буває ламінація

За принципами нанесення плівки виділяють наступні види ламінації:

 • зовнішня, яка допомагає зробити особливим фасад вашого будинку;
 • внутрішня, що дозволяє експериментувати з інтер’єрними рішеннями;
 • двостороння, що поєднує в собі обидва варіанти.

Пластикові вікна можуть бути як звичайними прямокутними, так і нестандартними – арочними, квадратними, круглими, трапецієподібними. Крім різноманітності форм вони можуть мати практично будь-які розміри – від маленьких слухових до дуже великих на всю стіну.

Особливості вибору ламінованих вікон

Щоб замовити ламінацію вікон, точніше, їх виготовлення з профілю певного відтінку або фактури, варто звернутися до перевіреного виробника. Одним з них є український завод «ВікнаНові», який працює на вітчизняному ринку з 2003-го року. Власне виробництво, що включає і цех ламінування, дозволяє виготовляти ламіновані конструкції високої якості. Крім того, ми контролюємо умови їх зберігання, транспортування, доставки і правильної установки.

Варіанти декору

Плівки для ламінування, які ми використовуємо, є високотехнологічними матеріалами від відомих європейських брендів. Вони представлені в широкій гамі кольорів і відтінків, що дозволяє підібрати найбільш вдале рішення для кожного конкретного випадку. Також пропонуються різні варіанти текстури – матові, глянцеві, «під дерево» або «під метал». Дуже широкою є палітра, яка імітує різні породи деревини – від золотистої сосни до темного дуба.

Переваги ламінованих конструкцій

Пластикові вікна з ламінуванням мають ті ж властивості, що і більш звичні білі. До їх головних переваг відносяться:

 • високий рівень енергозбереження;
 • відмінна звукоізоляція;
 • стійкість до негативних зовнішніх впливів;
 • екологічність та безпека;
 • функціональність і довговічність;
 • простота в догляді.

А різноманіття кольорів і відтінків створює можливості для втілення в життя найсміливіших дизайнерських ідей.

Фахівці компанії «ВікнаНові» нададуть вам детальну інформацію з усіх нюансів вибору ламінованих пластикових вікон. Зв’язатися з нами можна за вказаними на сайті телефонами або скористатися послугою онлайн-консультації менеджера.

Сподобалося? Поділіться: