Дитячий замок на вікна
Виробники постійно вдосконалюють металопластикові конструкції, додаючи корисні і комфортні інновації. Вони спрямовані, щоб посилити якісні характеристики – енергоефективність, надійність, безпеку. До категорії таких розробок відноситься особливий різновид фурнітури – дитячі замки на вікна. Вони коштують недорого, а їх цінність складно перебільшити.

Що таке дитячі замки, і якими вони бувають

Якщо в сім’ї є малюки, при виборі пластикових конструкцій слід подбати про те, щоб забезпечити безпеку своїх дітей. Адже вони через природню цікавість і невичерпну енергію можуть нашкодити собі, а відкрите вікно представляє для них серйозну загрозу. Щоб захистити від випадання дітей і вберегти від можливих травм, пропонується просте і зручне рішення.

Що являє собою «дитячий» замок

Такий lock – це надійний блокіратор вікна, призначений для єдиної мети: не допустити повне розкривання стулки, а тільки її відкидання або відсунення до безпечного межі. Замки «антідєтка» можна придбати окремо і поставити самостійно, а можна замовити при заміні старих вікон на нові ПВХ-конструукціі.

Основні різновиди

На сучасному ринку дитячі блокуюючі замки представлені в різних варіантах, які відрізняються за конфігурацією і типом відкривання. Давайте розглянемо шість найпоширеніших видів.

  1. Врізний замок встановлюється в нижній частині стулки і блокує її поворот, але дозволяє відкинути для провітрювання. Сам механізм повністю захований в раму, зовні видно тільки лицьову панель з ключем.
  2. Накладний замок працює за тим же принципом і вважається самим бюджетним. Він кріпиться знизу віконної стулки, а на рамі встановлюється відповідна замикаюча петля.
  3. Захист від дітей на віконні ручки вважається універсальним і являє собою механізм, що відкривається за допомогою кнопки або ключа. Таким чином, стулку можна зафіксувати в будь-якому потрібному положенні.
  4. Замок-розетка представляє собою декоративну заглушку, яка замінює звичайну ручку. Для відкриття вікна потрібно зняти розетку і встановити спеціальну ручку.
  5. Замок-гребінка названий так через свій зовнішній вигляд і виглядає як пластина з рядом отворів, що дозволяють зафіксувати стулку. Він кріпиться саморізами в профіль і під віконну ручку.
  6. Захист на металопластикові вікна з тросом встановлюється і на поворотно-відкидні, і на розсувні конструкції. Він обмежує ступінь відкривання стулок, фіксуючи їх на невеликій безпечної ширині. Основна деталь – трос проходить спеціальні випробування на розрив і гнучкість.

Багато ТМ, що виробляють дитячі замки, мають власні розробки – запатентований механізм або особливий дизайн. Зазвичай подібні блокатори представлені в декількох колірних рішеннях, найпопулярнішими з яких є класичний білий, бежевий, чорний і світлий металік.

На що орієнтуватися при виборі дитячого замку

Давайте розглянемо основні моменти, які потрібно враховувати, визначаючись з типом і моделлю віконного блокіратора:

  • вік дитини;
  • комфорт у використанні;
  • ТМ-виробник;
  • простота установки і заміни.

Якщо збираєтеся вмонтовувати замок самостійно, при покупці зверніть увагу на наявність зрозумілої інструкції.

Як вибрати дитячий замок

Вивчіть пропонований асортимент на сайтах виробників, а також оцініть вартість різних конфігурацій. Вибирати той чи інший механізм слід з урахуванням його комфортності, надійності, простоти установки. Але найважливішим критерієм є вік дитини – розглядаючи варіанти, подумайте, наскільки буде складно відкрити замок саме вашому неслуху. І, звичайно, варто довіряти перевіреним брендам, які добре зарекомендували себе на ринку.

Як вибрати виробника

Оптимальний варіант установки дитячого замка – його включення в комплектацію при замовленні нових металопластикових вікон. Але якщо виникла необхідність поставити його на вже встановлені конструкції, то можна купити в спеціалізованих салонах або замовити через Інтернет зі зручною доставкою. Варто звернути увагу на продукцію європейських ТМ, які гарантують її якість і прекрасно зарекомендували себе на ринку.

Український завод «ВікнаНові» пропонує солідний вибір «дитячих» замків різних конфігурацій від відомих брендів. Причому всі вони прекрасно монтуються з тими чи іншими формами вікон, які ми виробляємо. Наші менеджери детально дадуть відповіді на ваші запитання за телефоном, в онлайн-форматі або при особистій зустрічі. Нагадаємо, наші представництва є у всіх містах центрального та східного регіону – Дніпрі, Черкасах, Кропивницького, Полтаві, Запоріжжі.