Дитячий замок на вікна

Якщо в родині є маленька дитина, при виборі пластикових вікон слід подбати про її безпеку. Малюки в силу природної цікавості можуть нашкодити собі, і відкрите вікно представляє для них серйозну загрозу. Щоб запобігти випадковому випаданні дитини, виробники металопластикових конструкцій пропонують надійне і безпечне рішення.

Що таке «дитячий» замок

Різні блокатори для віконної ручки або стулки отримали загальну назву «дитячий» замок. Всі вони призначені для однієї мети – не допустити повного відкриття стулки, а тільки її відкидання або відчинення до безпечного межі. «Дитячий» замок купити можна окремо і змонтувати на вже встановлені пластикові вікна, а можна замовити при заміні старих конструкцій на нові.

Основні різновиди

На сучасному ринку представлені різні варіанти «дитячих» замків, що відрізняються за конфігурацією і типом відкривання.

  • Врізний замок встановлюється в нижній частині стулки і блокує її поворот, але дозволяє відкинути для провітрювання. Сам механізм повністю захований в раму, зовні видно тільки панель з ключем.
  • Накладний замок працює за тим же принципом і вважається самим бюджетним. Він кріпиться знизу віконної стулки, а на рамі встановлюється відповідна замикаюча петля.
  • Замок-розетка представляє собою декоративну заглушку, яка замінює звичайну ручку. Для відкриття вікна потрібно зняти розетку і встановити спеціальну ручку.
  • Замок на віконної ручці вважається універсальним і являє собою механізм, що відкривається за допомогою кнопки або ключа. Завдяки їм, стулку можна зафіксувати в будь-якому потрібному положенні.
  • Замок-гребінка названий так через свій зовнішній вигляд і представляє пластину з рядом отворів, що дозволяють зафіксувати стулку. Він кріпиться саморізами в профіль і під віконну ручку.
  • Замок на розсувні вікна обмежує ступінь відкривання стулок. За допомогою спеціального троса він фіксує їх на невеликій безпечної ширині.

Вибирати той чи інший механізм слід з урахуванням його простоти і надійності, а також віку дитини. Перш, ніж купити «дитячий» замок, подумайте, наскільки буде складно відкрити його саме вашому малюку. І, звичайно, варто довіряти перевіреним брендам, які добре зарекомендували себе на ринку.

«ВікнаНові» пропонує прекрасний вибір «дитячих» замків різних конфігурацій на всі моделі своїх вікон. Як відповідальний виробник, завод пропонує ефективні, зручні, прості у використанні механізми, які забезпечать безпеку ваших дітей.