Балконий блок
Ремонт і облаштування балкона передбачає кілька важливих етапів. Серед них – скління і облаштування вхідних секції. Для обох цілей ідеально підходять металопластикові конструкції, які вибирають тисячі покупців по всій Україні. Вони стали найбільш популярним рішенням, завдяки своїй функціональності, енергоефективності, надійності, практичності.

Особливості вибору, монтажу та установки балконного блоку

Архітектурні особливості більшості квартир передбачають установку балконного блоку. Він являє собою поєднання дверей з одним або декількома вікнами, які зварені в єдине ціле.

Які бувають види балконних блоків

Залежно від будівлі та площі приміщення виділяють кілька типів балконних блоків.

  • Двері й одне «глухе» вікно (стандарт). При цьому двері комплектуються поворотно-відкидним механізмом, виконуючи функції входу-виходу і системи провітрювання.
  • Двері й вікно із стулкою. В цьому випадку двері можуть відкриватися всередину, а вікно мати поворотний або поворотно-відкидний механізм.
  • Двері й два вікна («метелик»). При такому варіанті двері розташовані у центрі, а одне або обидва вікна можуть бути як «глухими», так і відкриваються.
  • Двері й «французьке» вікно (висотою від підлоги до стелі). Подібний вид скління передбачає максимальне освітлення кімнати, але ускладнюється демонтажем частини стіни.
  • Механізм відкривання може бути як поворотним або поворотно-відкидним, так і розсувним.

Сучасні технології дозволяють виготовляти балконні блоки будь-яких розмірів за індивідуальним замовленням, що особливо актуально для приватних будинків і квартир вільного планування.

Який купити металопластиковий балконний блок

Відповідь на це питання залежить від типу первісної конструкції, самої будівлі, можливості проведення допоміжних робіт (наприклад, зі створення отвору для додаткового вікна). Це ви повинні враховувати, коли визначаєтесь до своїх уподобань і побажань. Вибираючи варіанти для оформлення вхідної секції, вам також варто мати уявлення про те, як проходить демонтаж старого балконного блоку і як проходить установка нового.

Як правильно заміряти блок на балкон (ПВХ)

Для цих цілей необхідно запросити фахівця компанії, у якій ви маєте намір замовляти балконний блок і його установку. Адже від точності і грамотності проведених замірів залежить відповідність конструкції вашому отвору. Це, в свою чергу, відіб’ється на її якісних характеристиках, правильності монтажу і подальшої експлуатації. Такі важливі моменти слід довірити тільки професіоналам, які виконають максимально точні виміри, аж до мм.

Вигідні ціни на покупку та установку

Візитною карткою українського заводу «ВікнаНові» є виняткову якість металопластикових конструкцій та вигідні ціни від виробника. Ми можемо їх формувати завдяки власним торговим маркам, налагодженим відносинам з брендами-партнерами, гнучкій фінансовій політиці, високотехнологічному обладнанню. Тому, якщо ви вирішили замовити недорого вікна, двері або балконний блок, зверніться до наших менеджерів.

Як розраховується вартість блоків для балконів

Першорядне значення має тип конструкції – конфігурація дверей, кількість вікон блоку, площа скління. На ціну впливають і вибрані комплектуючі – профільні системи, склопакети, пороги, фурнітура. Додаткові елементи, що відповідають за енергоефективність, підвищену шумоізоляцію, захист від злому, також можуть відбитися на остаточній вартості балконного блоку. Крім того, вона може варіюватися в залежності від дизайнерських рішень – наявності ламінації профілю або тонування стекол.

Установка балконного блоку в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі

Завод «ВікнаНові» працює у всіх областях східної і центральної України. Ми оперативно виконаємо виміри, виготовимо потрібні конструкції та виконаємо їх монтаж у будь-якому з міст цих регіонів – Дніпрі, Черкасах, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Бердянську та інших. Вам потрібно лише звернутися до наших менеджерів або партнерів зручним для вас способом.

Переваги замовлення на сайті ВікнаНові

Для комфорту наших покупців ми повністю оновили Інтернет-ресурс компанії, додавши зручні та практичні сервіси. Основні переваги замовлення на viknanovi.ua:

  1. максимум інформації за всіма видами продукції;
  2. онлайн-консультації фахівців;
  3. швидкий розрахунок вартості конструкцій;
  4. виклик замірника на зручний час;
  5. вигідні знижки та спеціальні пропозиції.

Також ви завжди можете отримати необхідну інформацію, зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті, чи звернувшись в один з наших фірмових або дилерських салонів.

Завод «ВікнаНові» виготовить для вас балконний блок будь-якого типу, розміру, рівня складності. Ми візьмемо на себе весь комплекс робіт – від замірів до монтажу. При цьому, виконаємо їх якісно, ​​в оптимальний термін і за доступною вартістю виробника.