Балконий блок

Ремонт балкона передбачає як його скління, так і облаштування вхідної секції. Для обох цілей ідеально підходять металопластикові конструкції завдяки своїй функціональності, енергоефективності, надійності, практичності.

Що таке балконний блок

Найчастіше архітектурні особливості більшості квартир передбачають установку балконного блоку. Він являє собою поєднання дверей з одним або декількома вікнами, які зварені в єдине ціле.

Види балконних блоків

В залежності від будівлі та площі кімнати виділяють декілька типів балконних блоків.

  • Двері й одне «глухе» вікно (стандарт). При цьому двері комплектуються поворотно-відкидним механізмом, виконуючи функції входу-виходу і системи провітрювання.
  • Двері й вікно зі стулкою. В цьому випадку двері можуть відкриватися всередину, а вікно мати поворотний або поворотно-відкидний механізм.
  • Двері й два вікна («метелик»). При такому варіанті двері розташовані у центрі, а одне або обидва вікна можуть бути як «глухими», так і відкриватися.
  • Двері й «французьке» вікно (від підлоги до стелі). Подібний вид скління передбачає максимальне освітлення кімнати, але ускладнений демонтажем частини стіни. Механізм відкривання може бути як поворотним або поворотно-відкидним, так і розсувним.

Сучасні технології дозволяють виготовляти балконні блоки за індивідуальним замовленням, що особливо актуально для приватних будинків і квартир вільного планування.

Завод «ВікнаНові» виготовить для вас балконний блок будь-якого типу, розміру, рівня складності. Ми візьмемо на себе весь комплекс робіт – від замірів до монтажу. Причому виконаємо їх якісно, в оптимальні строки і за доступною вартістю виробника.