Балкон з ламінуванням

Ламінація – актуальний архітектурний тренд, який з роками стає все популярнішим. Це цілком зрозуміло, адже вона дозволяє перетворити навіть стандартні металопластикові конструкції в стильне дизайнерське рішення. Балкон з ламінуванням сьогодні є одним з найбільш поширених варіантів використання технології.

Принцип ламінування

Виробничий процес досить простий – він полягає в нанесенні на пластиковий профіль ламінаційних плівок під впливом високої температури. Але результат буде гідним тільки при наявності на підприємстві сучасного обладнання та застосуванні якісних матеріалів.

Відтінки і текстури

Сьогодні колірна палітра плівок для ламінації налічує десятки відтінків, а також текстури «під мармур», «під метал», «під дерево». Останній варіант є одним з найбільш затребуваних, адже дозволяє надати пластику екологічний вид натуральної деревини – горіха, вишні, сосни, дуба або екзотичних порід.

Види ламінації

Для балконів з ламінацією підходять все її різновиди:

  • зовнішня;
  • внутрішня;
  • двостороння.

В останньому варіанті часто використовують два види плівок – кольорову певного відтінку зовні і текстурну «під дерево» зсередини.

Український завод «ВікнаНові» має власний цех з новітнім обладнанням для ламінації і співпрацює безпосередньо з провідними виробниками відповідних матеріалів. Тому наші замовники можуть бути впевнені в якості конструкцій, необхідних для облаштування балкона з ламінацією.