Вхідні двері – візитна картка будь-якої будівлі. Але окрім привабливого зовнішнього вигляду, вони повинні виконувати інші важливі завдання: бути надійними, безпечними, зручними в експлуатації. Всім цим вимогам відповідають сучасні металопластикові конструкції.

  Сфери застосування

  Пластикові вхідні двері представлені на ринку в різноманітних варіаціях, що робить їх універсальним рішенням. Найчастіше вони використовуються для:

  • заміських будинків і котеджів;
  • нових житлових комплексів;
  • офісних та громадських будівель;
  • торговельних та розважальних центрів;
  • готелів, ресторанів, кафе;
  • магазинів, бутіків, салонів, тощо.

  Сфера застосування пластикових дверей фактично необмежена, адже виробники пропонують багатий вибір конфігурацій і виготовляють конструкції в потрібних для клієнта розмірах.

  Переваги

  Популярність та затребуваність вхідних ПВХ-дверей цілком виправдана, адже вони мають безперечні переваги.

  • Енергоефективність. Сучасні профільні системи, двокамерні склопакети з інноваційними стеклами, багатошаровий дверний поріг, надійні ущільнювачі забезпечують високий рівень теплозбереження в приміщенні. Це дозволяє заощаджувати на опаленні взимку і кондиціонуванні влітку.
  • Безпека. Протизламна фурнітура надійно захищає від стороннього проникнення та зовнішніх пошкоджень. Зокрема, стулка міцно фіксується замком, запірні елементи мають кілька точок замикання, а спеціальні механізми не дозволяють відкрити двері звичайним інструментом.
  • Звукоізоляція. Багатокамерний профіль, два контури ущільнення, використання якісних герметиків позбавляють від проникнення зовні небажаного шуму.
  • Стійкість до зовнішніх впливів. Пластикові двері чудово протистоять негативним природним факторам, зокрема, ультрафіолетовому випромінюванню, підвищеній вологості, перепадам температур.
  • Простота у догляді. Пил і бруд легко змивається звичайним мильним розчином. А бездоганну роботу механізмів забезпечать спеціальні засоби для догляду, які рекомендується використовувати двічі на рік.

  Дизайн

  Металопластикові вхідні двері можуть бути різних конфігурацій, форм та розмірів, що дозволяє знайти власне індивідуальне рішення. Ламінація якісними плівками в заводських умовах надасть профілю будь-який колірний відтінок або текстуру під дерево. На скло можна нанести візерунок, логотип, тонування, дзеркальне покриття. Таким чином, вхідні двері гармонійно впишуться в архітектурне рішення будівлі та стануть її стильним акцентом.

  Український завод «ВікнаНові» зарекомендував себе на ринку як надійний та відповідальний виробник металопластикові конструкцій. Наші фахівці виконають для вас весь комплекс робіт з виготовлення и установки вхідних дверей – від необхідних замірів до грамотного монтажу.

  PVC Doors_catalogue-web