Основне призначення розсувних систем – візуальне створення єдиного простору для різних приміщень або поєднання їх з оточуючим середовищем. Таким чином, кабінет можна продовжити вітальнею, терасу гармонійно вписати в зелений сад, а зал кафе зробити частиною міської вулиці. Фактично за допомогою розсувних дверей можна установити «рухомі стіни» і одночасно зберегти їх відмінну герметичність і теплоізоляцію.

  Конструкція

  Розсувні двері – це система, в якій кожна з рухомих стулок пересувається тільки в своїй площині. В основі механізму завжди лежить несуча рама з напрямними шинами або рейками, по яких ковзає стулка. Вона, в свою чергу, має в нижній частині опорні ходові ролики, які розподіляють навантаження та переміщують в задане положення. Подібні конструкції здатні витримувати велику вагу – маса стулки може сягати 200 кг. А застосування якісної, протизламної антикорозійної фурнітури робить систему безпечною, довговічною, зручною у використанні.

  Призначення

  Розсувні системи є універсальними конструкціями, які можуть використовуватися для різних видів скління. Найчастіше їх розподіляють на:

  • вхідні двері;
  • міжкімнатні двері;
  • двері на балкон або лоджію.

  Від місця розташування розсувної системи залежить, які комплектуючі будуть використані. Зокрема, для дверей, встановлених на межі тепла та холоду (вхідних або балконних) варто обрати багатокамерний профіль, енергозберігаючий склопакет, «теплий» поріг.

  Переваги

  Можливості і переваги розсувних систем безперечні:

  • панорамне скління різної площі;
  • оснащення автоматикою відкривання і закривання;
  • герметичний притиск за периметром всієї стулки;
  • розширення простору приміщення;
  • стирання меж між вулицею і кімнатою.

  Розсувні конструкції використовуються для скління житлових будинків, громадських та комерційних об’єктів, а також торговельних центрів, спорткомплексів, басейнів, зимових садів, тощо.

  Постійний приток світла та свіжого повітря, свобода пересування, новий рівень комфорту і якості життя – ось що отримують люди, які вибрали розсувні системи. А щоб бути впевненими в їх якості, надійності та довговічності, слід звертатися до перевіреного виробника, такого, як український завод «ВікнаНові».