Дизайнерські двері
Сучасні матеріали і технології дозволяють виробникам дверей створювати не просто надійні і практичні конструкції, а справжні витвори мистецтва. Дизайнерські вхідні двері – це стильне нестандартне рішення, яке підкреслить індивідуальні особливості будинку або поставить незвичайний яскравий акцент.

Якщо за функціональні характеристики відповідають висококласні комплектуючі, якісне виготовлення та грамотний монтаж, то за зовнішній вигляд – варіанти декору. Сьогодні вони представлені у величезній різноманітності ідей і трендів.

Інкрустація – це декоративне оздоблення скляних елементів за допомогою нанесення на їх поверхню кольорового каміння та золотої стрічки.

Художня ковка – виготовлення з металу різноманітних візерунків і накладок. Кожний кований елемент може бути оброблений полімерним матеріалом для протистояння зовнішнім впливам, а також забарвлення у будь-який колір з представленої палітри.

Шпроси – спеціальні алюмінієві планки, що розміщуються в середені склопакету. Вони виконують декоративну функцію, відображаючи на склі різноманітні геометричні форми та візерунки, та можуть бути будь-яких розмірів, кольорів і типів з’єднання.

Декоративний молдінг – оздоблення пластинами нержавіючої сталі, яка містить не менше 12% хрому, і має високу стійкість до корозії. Головна перевага такого металевого декору – його довгий строк служби (від 30 до 50 років) без втрати свого зовнішнього вигляду та властивостей.

Піскоструйні малюнки – їх отримують методом художньої абразивної обробки скла кварцовим піском, після чого на ньому залишаються матові візерунки. У такий спосіб дуже часто на прозору частину дверей наносять логотип компанії.

Декоративна рамка – один з видів накладного декору для фасадних дверей, який надає візерунку додаткового об’єму.

Дизайнерські вхідні двері, ціна на які перевищує вартість стандартних конструкцій, потребують особливої уваги при виборі виробника. Український завод «ВікнаНові» має заслужену репутацію відповідального партнера, який пропонує лише якісну продукцію. Кожна конструкція проходить суворий контроль на кожному етапі та відповідає всім міжнародним стандартам.

PVC Doors_catalogue-web