Створення інтер’єру давно вважається особливим мистецтвом, в якому зовнішня краса і витриманість стилю поєднуються з практичністю та комфортом. При оформленні внутрішнього простору не буває випадкових деталей, а є тільки вміло розставлені акценти. І одними з них виступають елітні двері – вхідні або міжкімнатні.

  Варіанти декору

  Сьогодні на ринку представлені двері різних конфігурацій і розмірів, виконані з натуральних або надійних штучних матеріалів. Якщо за функціональні характеристики відповідають висококласні комплектуючі, якісне виготовлення та грамотний монтаж, то за зовнішній вигляд – варіанти декору у всьому різноманітті ідей і трендів.

  • Інкрустація – це декоративне оздоблення скляних елементів за допомогою нанесення на їх поверхню кольорових каменів і золотий стрічки. Дуже ефектно виглядають інкрустації, виконані за принципом фацетного вітража, для чого використовуються скляні або дзеркальні елементи всіляких форм.
  • Художня ковка – виготовлення з металу різних орнаментів і накладок. Кожен кований елемент може бути оброблений полімерним матеріалом для протистояння зовнішнім впливам, а також пофарбований у будь-який колір з представленої палітри.
  • Шпроси – спеціальні алюмінієві планки, які розміщуються всередині склопакета. Вони виконують декоративну функцію, створюючи на склі різні геометричні форми і візерунки, можуть бути всіляких розмірів, кольорів і типів з’єднання.
  • Декоративний молдинг – обробка пластинами нержавіючої сталі, що містить не менше 12% хрому і має високу стійкість до корозії. Головна перевага такого металевого декору – його довгий термін служби (від 30 до 50 років) без втрати свого зовнішнього вигляду і властивостей.
  • Піскоструминні малюнки – їх отримують шляхом художньої абразивної обробки скла кварцовим піском, після чого на ньому залишаються матові візерунки. Технології чудово підходять для нанесення на прозору частину дверного полотна логотипу компанії.
  • Декоративна рамка – один з видів накладного декору для фасадних дверей, який надає малюнку або орнаменту додатковий об’єм.

  Сучасні матеріали і способи їх застосування дозволяють виробникам дверей створювати не просто надійні і практичні конструкції, а справжні витвори мистецтва. Дизайнерські ексклюзивні двері – це стильне нестандартне рішення, яке підкреслить індивідуальні особливості будинку або внесе в інтер’єр незвичайний яскравий штрих.

  Вартість і етапи установки

  Дизайнерські вхідні двері, звісно, за ціною коштують дорожче стандартних конструкцій, неважливо, замовляєте ви їх в Києві, Полтаві, Львові, Дніпрі або Черкасах. Давайте докладніше розберемося, з чого складається вартість.

  Що впливає на ціну

  В цілому, можна виділити 5 основних параметрів, від яких залежить підсумкова вартість ексклюзивних дверей.

  1. Розробка індивідуального проекту з урахуванням форми і розмірів.
  2. Варіанти дизайну або комбінації декоративних елементів.
  3. Підбір системи, основних матеріалів, фурнітури.
  4. Додаткові комплектуючі.
  5. Особливості установки.

  Крім того, на ціну можуть впливати допоміжні процеси – від утеплюючих технологій до методу забарвлення окремих деталей, підібраних під колір інтер’єру або під меблі.

  Вибір виробника

  Дизайнерські двері вимагають особливої ​​уваги при виборі виробника і установника. Вигідніше довірити вирішення всіх питань одній компанії, яка виконає роботи в комплексі. Український завод «ВікнаНові» є якраз таким підприємством. Ми пропонуємо багатий спектр дизайнерських рішень, підкріплюючи їх якісним виготовленням продукції і грамотною установкою.

  Компанія «ВікнаНові» виробляє конструкції, які проходять строгий контроль на кожному етапі і відповідають міжнародним стандартам. З повним переліком наших послуг ви можете познайомитися у відповідному розділі сайту компанії.