Антимоскітна сітка сьогодні стала обов’язковим елементом при установці нових сучасних конструкцій. Вона надійно захищає приміщення від проникнення комах, дрібного сміття з вулиці, тополиного пуху. Крім того, протимоскітна сітка на вікно не дозволяє залетіти в кімнату кинутим з верхніх поверхів недопалками, отже, запобігає випадковій пожежі. Але найціннішою її перевагою все ж є захист в теплу пору року від мух, комарів, метеликів. Завдяки сітці від комах на пластикове вікно, з настанням темряви ви можете не закривати стулки, насолоджуючись свіжим прохолодним повітрям.

  Як заміряти москітну сітку на вікна та двері, які існують різновиди та особливості установки

  Сітка від комарів являє собою досить просту і практичну конструкцію, яку можна купити недорого і встановити самостійно. Щоб дізнатися її габарити, слід максимально точно провести заміри віконного отвору при відкритій стулці. Але набагато зручніше замовити сітку одночасно з металопластиковим вікном або дверима. Тоді ви будете впевнені в точній відповідності виробу потрібним розмірам і в тому, що він довго і безвідмовно буде вам служити.

  Які бувають види москітних сіток

  • Рамочна конструкція є найпоширенішим різновидом і найпопулярнішим за рівнем продажів. Вона являє собою дрібностільниковий екран, обрамлений пластиковим профілем, а розташовані по краях гумові ущільнювачі міцно фіксують полотно. Такі сітки маєть три основні різновиди – віконні внутрішня і зовнішня, що відрізняються типом кріплення, а також дверна, яка може відкриватися і закриватися.
  • Рулонна москітна сітка (рол або ролета) – пристрій, в якому захисне полотно згортається в рулон при натисканні ручки і зберігається в спеціальному коробі, закріпленому зовні.
  • Магнітна сітка, як зрозуміло з назви, фіксується в отворі за допомогою магнітиків, які забезпечують надійне кріплення і щільне прилягання. Це один з найбільш простих і дешевих варіантів антимоскітного захисту.

  Як відбувається установка москітних сіток на пластикове вікно

  • Рамочні екрани встановлюються у віконні отвори та кріпляться за допомогою спеціальних кронштейнів. Ці елементи можуть бути пластиковими, металевими або петельним в залежності від типу профілю. Останній тип кріплення найчастіше використовуються для москітних сіток на двері балконів або терас, оскільки дозволяє їм відкриватися як додатковій стулці.
  • Рулонні конструкції вимагають монтажу алюмінієвого або пластикового зовнішнього короба, в який ховається москітна сітка, а також роликового механізму, що дозволяє її натягувати і прибирати.
  • Магнітні екрани кріпляться в отворі за допомогою системи подвійних магнітів, які дозволяють знімати і встановлювати полотно до тисячі разів. Такі конструкції представлені як в статичних, так і мобільних варіантах, наприклад, в останні роки дуже популярна розсувні сітка на балконні двері.

  Особливості якісних москітних сіток

  Захисні екрани не тільки оберігають приміщення від комах, сміття і пилу, але і мають ряд важливих практичних переваг:

  1. висока прозорість – полотно не заважає проникненню світла і не затемнює приміщення;
  2. легкість монтажу – зручні кріплення дозволяють знімати і встановлювати конструкцію самостійно, не докладаючи особливих зусиль;
  3. простота догляду – достатньо обробити виріб вологою губкою, змоченою в звичайному мильному розчині.

  Замовити москітні сітки на вікна та двері сьогодні можна в самих різних типах і розмірах, включаючи індивідуальні рішення для нестандартних конструкцій.

  Антимоскітні сітки за вигідними цінами

  Завод «ВікнаНові» є одним з найбільших постачальників на ринок України металопластикових конструкцій та супутньої продукції. В тому числі, ми пропонуємо москітні сітки від виробника, в якості і надійності яких ви можете бути впевнені. А завдяки постійним акціям можна купити цю продукцію за вигідною вартістю або просто отримати в подарунок.

  Купити москітну сітку в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі

  Ми виготовимо для вас протимоскітні сітки у всьому різноманітті форм, конфігурацій і розмірів, організуємо доставку за потрібною адресою, допоможемо правильно встановити. Наша компанія працює у всіх містах центральної та східної України – Харкові, Дніпрі, Черкасах, Запоріжжі, Полтаві та інших.

  Ціни, умови замовлення на сайті ВікнаНові

  Прагнучи вдосконалити наш сервіс, ми повністю оновили сайт компанії. Тут ви знайдете максимум інформації за всіма видами продукції, дізнаєтеся про ціни і вигідні пропозиції, зможете отримати компетентну консультацію або скористатися іншими простими і зручними опціями. Наприклад, щоб замовити антимоскітні сітки на вікна чи двері, вам достатньо зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним способом або оформити заявку онлайн.

  Сьогодні складно уявити собі сучасні віконні або дверні конструкції без антимоскітних сіток. Ціни на них більш ніж доступні, особливо, якщо замовляти безпосередньо у виробника. А рівень комфорту і захисту, які забезпечує ця продукція, неможливо переоцінити.