Коли потрібно зонувати приміщення або створити певну атмосферу в окремій кімнаті, на допомогу приходять пластикові міжкімнатні двері. Вони мають стильний дизайн і вписуються в будь-який інтер’єр, завдяки модельній різноманітності. Крім того, підтримують потрібний мікроклімат в будинку, захищають від небажаного шуму, не створюють проблем у догляді.

  Які бувають міжкімнатні пластикові двері

  Сьогодні на ринку представлено безліч різних конфігурацій дверей, призначених для внутрішнього оформлення. Виробники по всій Україні пропонують широку лінійку продукції – від елітних до дешевих варіантів. Вартість готового виробу, перш за все, залежить від того, які використовуються комплектуючі для пластикових дверей. Під цим слід розуміти тип профілю, склопакетів, фурнітури. Також мають значення розміри, форма, вид декору.

  Як правильно обрати двері з пластику

  Такі конструкції бувають одно-, дво- або багатостулковими. Крім того, вони можуть мати рухомі і глухі частини. За способом відкривання виділяють три основні модифікації:

  1. стандартні (розпашні), що відкриваються всередину приміщення;
  2. розкладні, які збираються за гармошечним принципом;
  3. розсувні, стулки котрих від’їжджають в бік одна на іншу або ховаються в стіні.

  За формою нарівні з прямокутними останнім часом дуже популярні арочні двері.

  Сьогодні доступні і різні типи ефектного декору:

  • ламінація «під дерево» або в будь-який відтінок кольору;
  • тонування і дзеркальне покриття;
  • гравірування;
  • кольорові мозаїки;
  • плівкові вітражі.

  Сучасне обладнання та передові технології дозволяють досить недорого виготовляти конструкції з високими експлуатаційними властивостями.

  Ціна на металопластикові міжкімнатні двері в Україні

  Найвигідніше замовити пластикові двері для внутрішнього оформлення інтер’єрів безпосередньо у виробника. Український завод «ВікнаНові» заслужив повагу і довіру своїх покупців завдяки винятковій якості продукції, різноманіттю представлених моделей, розумною конкурентною ціною.

  Види дверей ПВХ на сайті виробника ВікнаНові

  Ми виробляємо двері різних конфігурацій і складності виконання. Вони можуть бути встановлені в приміщеннях різного призначення:

  • житлові будинки і квартири;
  • офіси, магазини, салони;
  • готелі, кафе, ресторани;
  • адміністративні та громадські будівлі;
  • торговельні та складські комплекси.

  Наші конструкції відрізняються вражаючими якісними характеристиками. Основними серед них є:

  • стійкість до деформацій;
  • протипожежна безпека;
  • широкий вибір кольорів і фактур;
  • відсутність необхідності у фарбуванні;
  • зносостійкість і довговічність,
  • різні варіанти декору.

  Оскільки вимоги тепло- і звукоізоляції до міжкімнатних дверей нижче, ніж до вхідних, для їх виготовлення зазвичай використовується якісний віконний профіль з монтажною глибиною до 50 мм.

  Інтер’єрні пластикові двері не відповідають за безпеку приміщення. Їх функції швидше практичні та декоративні, що відбивається на підборі фурнітури. Тому при монтажі застосовуються стандартні петлі, як для віконної стулки. А замість рейкового або автоматичного замка встановлюють однорігельний з натискним гарнітуром. Головне призначення фурнітури – відповідати за функціональність, шумоізоляцію та легкість постійного використання.

  Виклик замірника і монтаж в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі

  Установка нових дверей починається з запрошення нашого фахівця з вимірів. Він прийде на обумовлений час, зробить точні розрахунки, дасть компетентні рекомендації з вибору конфігурації, комплектуючих, фурнітури, елементів декору. Виробництво конструкцій може зайняти від 7 до 14 днів в залежності від рівня складності. Після цього буде проведена доставка з занесенням на поверх прямо в квартиру. Ця послуга виконується безкоштовно у всіх містах, де ми працюємо – Харкові, Полтаві, Запоріжжі, Дніпрі, Черкасах та ін. Потім буде призначений зручний для вас день і час монтажу. Наші фахівці виконають всі роботи комплексно, включаючи демонтаж і винос старих дверей, прибирання будівельного сміття, установку нових конструкцій і перевірку їх належного функціонування.

  Переваги, вигоди замовлення на viknanovi.ua

  На нашому сайті представлена ​​максимально докладна інформація за всіма видами продукції, що випускається, включаючи різні види дверей. Також наш Інтернет-ресурс пропонує додаткові зручні онлайн-сервіси:

  • безкоштовна консультація менеджера;
  • послуга зворотного дзвінка;
  • попередній прорахунок вартості конструкцій в стандартній комплектації;
  • виклик замірника на зручний час.

  Крім того, ви можете скористатися акціями, знижками і спеціальними пропозиціями. А також познайомитися з рекомендаціями фахівців щодо вибору тих чи інших конструкцій. Це лише основні переваги замовлення на viknanovi.ua.

  Компанія «ВікнаНові» виготовить і встановить у вашому будинку пластикові міжкімнатні двері будь-якої конфігурації, форми, розмірів, дизайну. Ви можете бути впевнені, що в процесі виробництва ми застосовуємо тільки якісні матеріали, тому наша продукція відповідає всім необхідним стандартам.

  ViknaNovi-RoomDoors-260х210-WEB