Енергозберігаючі вікна
Енергозберігаючі вікна – це в першу чергу поліпшений захист від втрати тепла в приміщенні. Їх застосування дає можливість не використовувати додаткове обладнання для підтримки комфортної температури взимку і влітку. Такі вікна вважаються на 30% ефективніше, ніж звичайні. Але, що їх такими робить, і наскільки вони дорожчі за стандартні або дешеві варіанти? Давайте розберемося в основних показниках, характеристиках і критерії вибору.

Різновиди енергоефективних євровікон

Пластикові конструкції відрізняються різним рівнем енергозбереження, який позначається спеціальним показником – опором теплопередачі. Також його називають коефіцієнтом теплового опору і термічним опором. По суті, він характеризує властивості конструкції чи матеріалу утворювати бар’єр на шляху холоду або тепла. Чим більшим є цей показник, тим вище енергозберігаючі та звукоізоляційні параметри.

Згідно СІ (Міжнародній системі одиниць), цей показник відображає різницю температур у поверхонь матеріалу або конструкції, необхідної, щоб перенести через площу в 1 м2 потужність енергії в 1 Вт. Одиниця виміру опору теплопередачі позначається м2·K/Вт або м2· °C/Вт, залежно від того, вимірюється температура в Кельвінах або градусах Цельсія. По всій Україні використовуються обидва цих позначення, але частіше зустрічається м2·K/Вт.

Різновиди режимів енергозбереження

За прийнятими у нас Держстандартами, рівень енергоефективності конструкцій позначається буквами А, Б, В, Г, Д з індексами 1 і 2. У зв’язку зі стрімким розвитком технологій, які значно підвищили показники енергозбереження, з’явилися і неофіційні позначення типу А + або А ++. Таким чином, підприємства відзначають підвищені теплотехнічні параметри.

Основні типи і характеристики енергозберігаючих вікон за класами енергоефективності та коефіцієнту опору теплопередачі (м2·K/Вт):

 • А1 – більше 0,8 і А2 – від 0,75 до 0,79;
 • Б1 – від 0,7 до 0,74 і Б2 – від 0,65 до 0,69;
 • В1 – від 0,6 до 0,64 і В2 – від 0,55 до 0,59;
 • Г1 – від 0,5 до 0,54 і Г2 – від 0,45 до 0,49;
 • Д1 – від 0,8 до 0,44 і Д2 – від 0,35 до 0,39.

Для наших кліматичних зон, за будівельними нормами, енергоефективними вважаються вікна з коефіцієнтом теплопередачі більше 0,6 м2·K/Вт (південні регіони і Закарпаття) і більше 0,75 (інші області України).

Особливості вибору, монтажу та установки енергозберігаючих склопакетів, профільних систем, додаткових елементів

Сучасні виробники представляють на ринку металопластикові конструкції, які відповідають високим вимогам енергоефективності. Її рівень залежить від їх комплектації і технології установки.

1. Профільна система, яка є основою вікна і відповідає за більшість його якісних характеристик. При її виборі слід звернути увагу на наступні параметри:

 • профіль з камерністю не нижче 5;
 • монтажна глибина не менше 60 мм;
 • наявність мінімум 2-х контурів ущільнення.

2. Склопакет, який займає більшу частину площі вікна. Тому до нього пред’являються відповідні вимоги:

 • камерність не нижче 2;
 • загальна товщина від 40 мм;
 • використання мультифункціонального та i-скла з особливим напиленням;
 • можливість заповнення інертним газом, зазвичай, аргоном.

3. Додаткові опції, які підсилюють рівень енергоефективності конструкції:

 • застосування в склопакеті «теплої» дистанційної рамки з пластика, посиленого металом;
 • заповнення однієї або декількох камер профілю спеціальними утеплювачами;
 • фурнітура певного класу, що забезпечує високу герметичність;
 • «теплий» монтаж з використанням гідро- і теплоізоляції.

Енергозберігаючі вікна максимально пропускають корисну сонячну енергію всередину, захищають від шкідливого ультрафіолету, утримують тепло або прохолоду в приміщенні, дозволяють значно економити на енергоресурсах.

Гарантія на енергозберігаючі євровікна (ПВХ)

Якщо ви хочете встановити в своєму будинку дійсно енергоефективні конструкції і зробити це недорого, вибирайте перевіреного виробника. Одним з них є український завод «ВікнаНові», який заслужено отримав репутацію сумлінного партнера. Вся наша продукція відповідає прийнятим вітчизняним і європейським стандартам, що підтверджується необхідними сертифікатами та гарантіями підприємства.

Установка енергозберігаючих металопластикових вікон в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі

Ми працюємо у всіх областях центральної та східної України, орієнтуючись на поставку високоякісних металопластикових виробів і розвинений сервіс. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг від компетентної консультації до професійного монтажу. У більшості міст (Дніпрі, Полтаві, Харкові, Черкасах, Запоріжжі та ін.) доставка готових конструкцій здійснюється безкоштовно.

Ціни, умови замовлення на сайті Вікна Нові

Важливим нашою перевагою є продаж високоякісних металопластикових виробів за доступними цінами виробника. Зверніть увагу, що енергозберігаючі вікна обійдуться вам не набагато дорожче, ніж звичайні. На нашому сайті ви можете попередньо розрахувати вартість конструкції, скориставшись простим і швидким онлайн-калькулятором або отримати детальну консультацію фахівця з усіх питань.

Установка енергоефективних конструкцій від заводу «ВікнаНові» дозволить вам на власному досвіді переконатися, що можна істотно економити взимку на опаленні і влітку на кондиціонуванні. З подібними вікнами в вашій оселі завжди буде підтримуватися затишок і комфортний мікроклімат.