Скління балкона
Скління балкона – це можливість поліпшити його зовнішній і внутрішній вигляд, підвищити рівень теплозбереження в квартирі, захистити будинок від стороннього шуму, захистити від злому. Крім того, це створить додаткову зону для відпочинку, роботи, хобі або господарських потреб.

Переваги металопластикових конструкцій

Вони ідеально підходять для скління балкона, оскільки мають низку значних переваг.

 • Енергоефективність. Установка сучасних енергозберігаючих вікон дозволить істотно економити на опаленні і кондиціонуванні. Для їх виготовлення використовується профіль з монтажною глибиною не менше 60 мм і двокамерні, трикамерні склопакети.
 • Звукоізоляція. Продумана система ущільнення і якісна фурнітура забезпечать високу герметичність, що позбавить від небажаного шуму з вулиці.
 • Стійкість до зовнішніх впливів. Пластикові конструкції прекрасно протистоять негативним природним впливам – ультрафіолетовому випромінюванню, перепадам температур, сильним опадам.
 • Безпека. Надійна протизламна фурнітура захистить від стороннього проникнення і крадіжки ваших речей.
 • Простота в догляді. В міру необхідності вікна досить вимити звичайним мильним розчином, а ущільнювачі і механізми двічі на рік обробити спеціальними засобами.

Завдяки сучасним технологіям виробництва, пластикові балконні конструкції можуть мати будь-які розміри, форми і конфігурації. Це дозволяє реалізовувати як стандартні, так і індивідуальні дизайнерські проекти.

Види теплого і холодного скління

Зазвичай виділяють два основні різновиди скління, кожний з яких має свої особливості та переваги.

 • Холодне скління. Для нього використовуються алюмінієві профілі або пластикові системи з невеликою камерністю і монтажною глибиною, а також однокамерні склопакети чи одинарне скло. Таке скління обійдеться вам недорого і прекрасно захистить балкон від негоди, але не дозволить повноцінно ним користуватись в зимовий час.
 • Тепле скління. Для нього застосовуються енергозберігаючі профільні системи і склопакети. Часто таке скління супроводжується цілим комплексом робіт з утеплення балкона – обшивкою спеціальними матеріалами, установкою опалювальних приладів, облаштуванням системи «тепла підлога».

Кожен з перерахованих типів скління підходить для будь-якої форми балкона (Г-подібний, П-подібний, еркерний). Крім того, дозволяє встановити конструкції з різними принципами відкривання і закривання – поворотно-відкидні, розсувні, гармошечні.

Види дизайну, кольору склопакетів на балконі

Сучасні можливості балконного скління дозволяють втілити в життя як стандартні рішення, так і незвичні дизайнерські ідеї.

 • Панорамні вікна нададуть можливість милуватися мальовничими краєвидами, адже прозоре полотно в них займає майже всю площу – від стелі до підлоги.
 • Безрамне скління максимально наповнить простір світлом, створить відчуття легкості, перетворить балкон на сучасну стильну конструкцію.
 • Ламінація додасть металопластиковому профілю різноманітні колірні відтінки або поверхню, що імітує цінні породи деревини.
 • Тонування скла дозволить не тільки захистити приміщення від ультрафіолету або сторонніх поглядів, але і зробить його зовнішній вигляд оригінальним.
  Крім того, покупцеві пропонується багатий вибір фурнітури, що має не тільки функціональні, але і естетичні характеристики.

Замовити прорахунок вартості скління балкона: що для цього потрібно?

Щоб розуміти, яку суму вам доведеться витратити на облаштування балкона, краще замовити комплексний прорахунок у кваліфікованих фахівців. Звичайно, ви можете самостійно вивчити питання, як проходить скління. Але є важливі нюанси, які відомі тільки професіоналам.

Етапи заскління балкона

 1. Аналіз технічних параметрів, при якому враховується навантаження на перекриття і стіни, можливість винесення балкона на плиту, умови з утеплення та оформлення.
 2. Розробка проекту, включаючи тип скління, конфігурацію конструкцій, підбір матеріалів, комплектуючих, фурнітури.
 3. Замір балкона, що дозволить отримати точні дані для виробництва необхідної продукції.
 4. Виготовлення конструкцій і додаткових елементів.
 5. Монтаж та оздоблювальні роботи.

Як розраховується ціна заскління балкона?

Вартість безпосередньо залежить від технічних умов, особливостей проекту, площі балкона. Також на неї можуть вплинути фактори, про які часто не знають або забувають замовники. Наприклад, скління влітку практично не має обмежень, тоді як зимовий варіант вимагає певних умов і матеріалів. Має значення і так звана висота скління, тобто поверх, на якому проводяться роботи і необхідність використання для цього спеціального обладнання.

Скільки коштує скління балкона в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі?

Ви можете заощадити на облаштуванні балкона, якщо зверніться безпосередньо до виробника. Завод «ВікнаНові» зарекомендував себе як підприємство, яке виготовляє конструкції безперечної якості за оптимальними цінами. Про це свідчать відгуки покупців в різних містах – Харкові, Черкасах, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжі.

Виклик замірника і монтаж скління балкона

Компанія «ВікнаНові» надає повний спектр послуг зі скління балконів – виклик фахівця для проведення замірів, розробка проекту, доставка готової продукції на об’єкт, професійний чистий монтаж. Ми постійно вдосконалюємо наш сервіс, щоб вам було комфортно і вигідно з нами співпрацювати.

Переваги замовлення на сайті ВікнаНові

Інтернет-сайт компанії став черговим кроком у розширенні комплексу наших послуг. Завдяки йому, ви можете не виходячи з дому замовити прорахунок конструкцій, отримати онлайн-консультацію менеджера, викликати замірника на зручне для вас час, скористатися знижками або спеціальними пропозиціями. І це – лише основні переваги замовлення на viknanovi.ua.

Український завод «ВікнаНові» виробляє для скління балконів металопластикові конструкції будь-якого ступеня складності. Ви можете бути впевнені в їх якості і відповідності європейським стандартам, що підтверджується гарантіями виробника.