Скління балкона

Скління балкона – можливість покращити його зовнішній і внутрішній вигляд, підвищити рівень теплозбереження в квартирі, захистити оселю від стороннього шуму. Крім того, це створить додаткову зону для відпочинку, роботи, хобі або господарських потреб.

Переваги

Металопластикові конструкції ідеально підходять для скління балкона, бо мають низку значних переваг.

  • Енергоефективність. Установка сучасних енергозберігаючих вікон дозволить суттєво заощаджувати на опаленні та кондиціонуванні.
  • Звукоізоляція. Продумана система ущільнення та якісна фурнітура забезпечать високу герметичність, що позбавить від небажаного галасу з вулиці.
  • Стійкість до зовнішніх впливів. Пластикові конструкції прекрасно протистоять негативним природним впливам – ультрафіолетовим променям, перепадам температур, сильним опадам.
  • Безпека. Надійна протизламна фурнітура захистить від стороннього проникнення зовні та крадіжок ваших речей.
  • Дизайн. Ламінація надасть віконному профілю різноманітні колірні відтінки або поверхню, що імітує цінні породи деревини.
  • Простота у догляді. В міру необхідності вікна достатньо вимити звичайним мильним розчином, а ущільнювачі і механізми двічі на рік обробити спеціальними засобами.

Завдяки сучасним технологіям виробництва, пластикові балконні конструкції можуть мати будь-які розміри, форми та конфігурації. Це дозволяє реалізовувати як стандартні, так і індивідуальні дизайнерські проекти.

Варіанти скління

Для скління балконів використовуються металопластикові конструкції з різними системами відкривання. Основними з них є:

  • поворотно-відкидні, коли стулка має два положення – відкривається всередину приміщення або відкидається для провітрювання по типу фрамуги;
  • розсувні, коли елементи рухаються паралельно один одному, що значно економить корисний простір.

Популярним варіантом для балконів є панорамні вікна, в яких прозоре полотно займає майже всю площу – від стелі до підлоги. Встановлювати їх варто, коли з вашого балкону відкривається мальовничий краєвид.

Український завод «ВікнаНові» виробляє для скління балконів металопластикові конструкції будь-якого рівня складності. Ви можете бути впевненими у їх якості та відповідності європейським стандартам, що підтверджується гарантіями виробника.