Що таке панорамні вікна? Ціна та особливості

Ви вирішили купити панорамні вікна, щоб милуватися розкішними видами? Тоді вам варто пам’ятати, що це досить складна конструкція, виготовлення та встановлення якої можна довірити тільки професіоналам.

Панорамні системи – це вікна з великою площею скління, фактично від підлоги до стелі. Іноді вони представляють собою одну або кілька прозорих стін, а іноді є комбінацією з різних елементів. Архітектори та дизайнери сьогодні пропонують безліч незвичайних рішень, в яких головну роль грають панорамні вікна. Ціна на їх установку залежить від розмірів, конфігурації, додаткових комплектуючих.

Скління такого типу має кілька особливостей, які слід враховувати при виборі вікон.

 • Профіль повинен мати монтажну глибину від 70 мм, він більш стійкий до деформацій і має кращу теплоізоляцію.
 • Армуючий профіль повинен мати товщину 1,5-2,0 мм в залежності від розміру віконного отвору.
 • Спеціальні підсилювачі встановлюються при ширині конструкцій від 2 м, що надає їм додаткової міцності.
 • Склопакет повинен складатися з стекол товщиною від 6,0 мм, а щоб вікно було теплим, краще віддати перевагу енергозберігаючим варіантам.
 • Системи відкривання повинні бути передбачені в достатній кількості для зручності догляду за металопластиковими конструкціями.

При дотриманні цих вимог ви можете бути впевнені в надійності, безпеці, довговічності ваших вікон.

Для яких цілей варто купити французьке вікно

Панорамні вікна прийшли до нас із Франції, де з’явилися ще в ХVII ст. Тоді архітектори захопилися ідеєю поєднання житлового простору з навколишньою природою – парком, садом, квітником. Також подібне скління вирішувало проблему освітлення будинку, позбавляючи від необхідності палити вдень свічки і масляні лампи. Панорамні вікна, в зв’язку з історією появи часто називають французькими, і сьогодні вони популярні в усьому світі.

Для яких же приміщень варто купити французьке вікно, щоб воно виглядало найбільш виграшно і гармонійно вписувалося в інтер’єр?

 • Пентхауси і квартири на високих поверхах.
 • Лоджії, балкони, тераси, веранди.
 • Заміські будинки і котеджі.
 • Криті альтанки, зимові сади, оранжереї.
 • Офісні та торговельні будівлі.
 • Спортивні і розважальні комплекси.
 • Готелі, ресторани, кафе.

Ціна вікна в підлогу, звичайно, перевищує вартість стандартного, але і переваги його очевидні. Перш за все, це можливість милуватися прекрасними видами, максимальне проникнення денного світла, візуальне розширення приміщення. Крім того, панорамні вікна з’єднують закритий простір з навколишнім середовищем, коли вітальня плавно перетікає в сад, а зал маленької кав’ярні є продовженням людної вулиці.

Скільки коштує панорамне скління

Якщо ви шукаєте вигідну ціну і знижки, то варто звертатися безпосередньо до перевіреного виробника. Саме таким, на думку тисяч покупців, є український завод «ВікнаНові». Інноваційне обладнання, передові розробки, ретельний підбір комплектуючих дозволяють нам випускати продукцію бездоганної якості. Крім того, наші фахівці максимально точно проведуть заміри, допоможуть підібрати найкращий варіант, швидко виготовлять і доставлять вироби, професійно виконають монтаж.

Скільки коштує панорамне скління у вашому будинку або квартирі, ви можете точно дізнатися, звернувшись до менеджерів або партнерів заводу «ВікнаНові». Наша дилерська мережа представлена практично у всіх містах східної та центральної України.