Балконні пластикові двері

Для забезпечення сприятливого мікроклімату в приміщенні важливо його регулярне провітрювання, підтримання оптимальної температури, приглушення зовнішніх звуків. Якісні металопластикові балконні двері легко впораються з цими завданнями.

Різновиди

Конструктивні особливості балконних ПВХ-дверей безпосередньо залежать від габаритів отвору. Фахівці виділяють такі основні види:

  • одностулкові – простий і бюджетний варіант, який часто використовується у багатоквартирних будинках;
  • двостулкові, в яких одна із стулок є активною і комплектується ручкою, а друга – закривається вгорі та знизу і перебуває в пасивному стані;
  • складні – при відкритті вони складаються «гармошкою»;
  • розсувні – більш дорогий варіант, але незамінний для економії житлового простору.

Завдяки ламінації профілю в заводських умовах можна придати будь-який відтінок, а також фактуру під різні породи деревини.

Основні властивості

Рівень звукоізоляції і теплозбереження – головні фактори при виборі якісних балконних дверей. Для профілю важлива його монтажна глибина (рекомендується від 60 мм) і кількість камер (від 5). Що до склопакетів, то фахівці радять двокамерні варіанти з товщиною стекол від 3 мм. Також має значення наявність подвійного ущільнювального контуру, який перешкоджає утворенню протягів, потраплянню пилу або сторонніх запахів з вулиці.

Переваги

Металопластикові двері для балкону сьогодні вважаються оптимальним варіантом. Вони характеризуються:

  • довговічністю;
  • міцністю і герметичністю;
  • легкістю в догляді;
  • привабливим зовнішнім виглядом;
  • різноманітністю дизайну;
  • прийнятною ціною.

Всі матеріали, які використовуються для виготовлення пластикових балконних дверей, безпечні для здоров’я і не виділяють токсичних речовин під впливом високих температур. Це підтверджується сертифікатами відповідності та висновками санітарно-епідеміологічної експертизи.

Конструкція

Двері встановлюють як окремо, так і в складі балконних блоків, коли по одну або обидві сторони розташовуються вікна. При цьому дверне полотно може складатися з двох частин: нижня – сендвіч-панель, верхня – склопакет.

Комплектація
Для зручності і безпеки найчастіше використовується поворотно-відкидний механізм. Його запірні елементи розміщені зверху стулки, напроти ручки і ззаду між петлями. Щоб в будинок не залітали комахи, встановлюється москітна сітка. Якщо квартира знаходиться на першому поверсі, виправдане використання захисних роллет, особливо якщо балкон чи лоджія не мають зовнішнього скління.

Український завод «ВікнаНові» швидко та якісно виготовить для вас балконні двері потрібних розмірів і конфігурації, а наші фахівці з установки здійснять професійний монтаж.