Розсувні вікна
Для вас актуальні економія простору, оригінальні дизайнерські ідеї, чудовий панорамний вид? Вам варто задуматися про те, щоб купити розсувні пластикові вікна. У Дніпрі, Полтаві, Харкові, Черкасах та інших містах по всій Україні з’являється все більше архітектурних споруд з фасадами, доповненими подібними системами. Чому вони так популярні, що важливо знати при їх виборі і як придбати їх недорого?

Види розсувних вікон із ПВХ

Розсувні вікна мають певні елементи, які зміщуються безпосередньо в площині отвору – зліва направо або зверху вниз. Такі системи можуть складатися тільки з рухомих стулок або комбінації з рухомих і «глухих». Крім того, пропонуються класичні конфігурації з рамами та безрамні, які передбачають кріплення міцного товстого скла за допомогою спеціальної фурнітури.

Особливості конструкції і установки

За типом механізму відкривання прийнято розділяти вікна на декілька різновидів.

 • Паралельно-зсувні, коли елементи переміщуються на роликах відносно один одного, як в шафі-купе. Це найпоширеніші і дешеві вікна, в порівнянні з іншими.
 • Поворотно-зсувні, при яких стулку потрібно злегка потягнути на себе, а потім змістити паралельно рамі. Вони дуже зручні у використанні завдяки наявності режиму провітрювання.
 • Вертикально-зсувні, коли рухома частина ковзає від низу до верху за принципом слайдера і фіксується в потрібному положенні.

Кожен із способів відкривання-закривання характеризується своїми особливостями і безперечними «плюсами».

Розміри розсувних євровікон

Такі конструкції в силу особливостей відкривання зазвичай виробляються квадратної або прямокутної форми. Але можливі й інші варіанти, наприклад, арочні або трикутні. В цьому випадку переміщається одна або кілька секцій вікна. Крім того, такі системи можуть мати різні розміри, в тому числі дуже великі – від підлоги до стелі. З їх допомогою оформлюються тераси, створюється панорамне скління або зводяться прозорі стіни.

Переваги розсувних рам

Який би вид вікон ви не вибрали, всі вони мають низку загальних переваг.

 • Ергономічна організація простору.
 • Висока енергоефективність і надійність.
 • Можливість скління великої площі.
 • Стійкість до негативних атмосферних факторів.
 • Комфортне провітрювання, оскільки стулка зсувається на будь-яку відстань.
 • Повністю вільне підвіконня, яке можна використовувати на свій розсуд.

Це лише деякі аргументи, що говорять на користь рішення про подібного типу скління.

Ціна на розсувні пластикові вікна

Розсувні вікна представляють собою універсальний варіант, який підходить для різних житлових, комерційних або громадських об’єктів. Є кілька основних критеріїв, що формують вартість пластикових вікон з розсувною системою.

 • Розміри світлопрозорих конструкцій.
 • Кількість і конфігурація рухомих стулок.
 • Комплектуючі – профіль, склопакети, фурнітура, тощо.
 • Спосіб відкриття і використання спеціальних механізмів.
 • Особливості віконного отвору, що визначають принцип монтажу.

Крім того, на підсумкову вартість ваших нових конструкцій впливає комплектація додатковими елементами – козирками, відливами, антимоскітними сітками, жалюзі, ролетами.

Найбільш вигідні цінові умови, а також гарантії якості продукції та сервісу пропонують безпосередні виробники. Одним з таких підприємств є український завод «ВікнаНові», що працює у всіх областях центральної та східної України.

Етапи установки розсувних металопластикових вікон

Терміни виробництва і особливості установки залежать в основному від конфігурації вікон, їх розмірів, рівня складності. Але в цілому процес зводиться до кількох етапів:

 1. виклик фахівця з вимірів;
 2. узгодження типу вікон, комплектуючих, додаткових елементів, а також підсумкової вартості;
 3. оформлення замовлення і часткова або повна передоплата;
 4. виробництво конструкцій;
 5. доставка готової продукції на об’єкт;
 6. професійний чистий монтаж.

Виклик замірника в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі

Щоб запросити фахівця з вимірів, досить зв’язатися з нашими менеджерами або скористатися онлайн-сервісом на сайті виробника «ВікнаНові». Наш співробітник приїде в обумовлений час, зробить точні розрахунки, дасть рекомендації щодо вибору комплектуючих і додаткових елементів. Також на сайті компанії ви можете дізнатися подробиці щодо усього спектру продукції, скористатися вигідними акціями та знижками, оцінити основні переваги замовлення на viknanovi.ua.

Наш завод гарантує високу якість продукції, яка контролюється на кожному етапі: від вхідної сировини до правильної упаковки при транспортуванні. Інноваційне обладнання дозволяє нам виготовляти конструкції будь-якого рівня складності, а продуманий сервіс – вчасно здійснювати доставку і професійний монтаж. Значущою перевагою співпраці з нами є доступна ціна на вікна, яку надати може тільки виробник. За 15 років нашої роботи ми втілили в життя безліч проектів і отримали сотні тисяч вдячних відгуків від покупців.